Avto
11741 ogledov

Volkswagen, seat, škoda - razlika bo le še v obliki

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 07:38 27.julij 2022.

    Torej, isto sranje, drugo pakovanje!

  • h4ck3r 08:31 27.julij 2022.

    Če bo to res kar pišete, ne vidim potem smisla da obstajajo 3 različne znamke. Motorji so si že sedaj delili veliko sesatvnih delov, vsaj VW, Audi in Škoda, enaka je bila tudi platforma, izgled pa je bil tisti, ki ...prikaži več je naredil razliko in tudi sedaj bo tako. VAG ni edina skupina, ki bo združila platforme za električna vozila,

  • AN27 13:20 27.julij 2022.

    Z drugimi besedami več denarja za še večji drek ...

  • Avatar GraceDibbs
    GraceDibbs 16:45 27.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel ................ >>>>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • rokobert 09:49 27.julij 2022.

    Ja,saj je že dolgo tako...samo sedaj pač "uradno"🙄...sicer pa-kdo pa kupuje VAG avte?...po moje tisti,katerim je vseeno kaj je vgrajeno🧐 Sem pa lih na dopustu pet dni vozil T-Rocka z 1.0 turbo mlinčkom..."poden od podna"...zares uporabna le prva in druga ...prikaži več prestava,kakor pa daš v tretjo moraš tiščati do pleha,pa se takrat "moli",da ne gre v breg👎

    • ico8 10:36 27.julij 2022.

      Daj no, prenehaj, zakaj nisi vzel variante z Kremenckovim pogonom in z luknjo v "podnu"?

    • Relish9 11:14 27.julij 2022.

      90 konjski je mogoče res mau švoh, sam če ga držiš v mau več obratih gre cist lepo. "Kdo pa kupuje VAG avte?", a si resn? Sej ne da sta VW pa Škoda dve izmed treh najbolj prodajanih znamk v Sloveniji.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 22:06 27.julij 2022.

      Tvoj zapis razumem samo če voziš Mercedes in recimo Lexus,drugače pa ne!!!! Pa varno vožnjo še naprej.

    • rokobert 10:38 28.julij 2022.

      Vozim Mazdo CX-5 2,5L AT AWD Revolution Top 2022...bencinar brez turbo-a (črno seveda😁)...in 2006 C-Max 1,6tiVct...pa ga že C-Max poščije po dolgem in počez v praktično vseh pogledih🧐👍

    • rokobert 11:25 28.julij 2022.

      ...pa moj komentar "vseeno kaj je vgrajeno" je mišljen v smislu delov iz katerih je motor in sam avto sestavljen! Ti deli (ventili,alternator,blažilci itd....praktično večina delov) je razvito in konstruirano tako,da paše na veliko različnih kubatur in moči motorjev identičen ...prikaži več del. To je super za stroške proizvajalca (cena dela,skladiščenje itd...),a tudi pomeni,da noben motor,podvozje,šasija ali pa avto kot celota ni narejen res "v nulo"...npr. Mazda se tega ne poslužuje...

    • rokobert 11:31 28.julij 2022.

      ...torej pri VAG vse ena ista "pašta za rajo"...motorji dejansko nerazviti do konca,torej tudi moč,poraba,lega glede na model itd...praktično vse je v bistvu "polizdelek"...raja pa seveda naprej kupuje in pada na parole "das auto".😂🤣

    • ico8 17:36 28.julij 2022.

      Khmmm, tako en cisto malo se moras pa ze pocutiti osamljen v Zlovenski puscavi z imenom Fausija: Im Jahr 2021 betrug die Zahl der Auslieferungen rund 8,9 Millionen Fahrzeuge. Prevajal ti pa ne bom, IQ- pa to!

    • rokobert 20:00 28.julij 2022.

      Khmmm...naja...vileicht hast du recht...das mit der einsamkeit🙄...weil klasse wahr noch nie eine tugend der masse...und da "schwimm" ich nicht mit😉 ....ja-nemščino obvladam aktivno....kdo bi si mislil...IQ-pa to... Če ne verjameš...poglej na nubert-forum.de tam sem kot "skritikrt" še zmeraj aktiven z ...prikaži večz trenutno 1672 prispevki...vsi v nemščini😁

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.