Avto
33 ogledov

Volvo z zgolj tremi sedeži za petične

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar frnazzi
    frnazzi 11:33 26.april 2015.

    Pa si ti že slišal za, n.pr., AdBlock? Z njegovo pomočjo sploh ne vem, kaj so to reklame oz. oglasi ...

  • Aleš Pevc DreamLab 00:22 27.april 2015.

    Thanks za advajs, spregledal sem da mam nov komp, na prejšnjem sem mel vse to urejeno ;)Popravim ;)

  • Aleš Pevc DreamLab 07:58 26.april 2015.

    Po moji oceni gre tudi za testiranje trga in iskanje rešitev, za čas ko bodo avtomobili samovozeči in bo večina potnikov ta čas izkoristila za počitek, delo, ogled filma,...

  • Aleš Pevc DreamLab 08:02 26.april 2015.

    bi pa dodal komentar tudi da testiranje koliko oglasov še lahko bralec prenese že presega mejo dobrega okusa. Najprej celostranski oglas Swissa, poteg ga moraš ukinit in prideš na četrtinski oglas Simobila. Potem moraš v celoti pogledat reklamo za astro ...prikaži več in se ti ne da niti več brat novice za katero si kliknil.Bog ne daj da še komentiraš, z leve in desne kopica reklam, ko klikneš dodaj komentar pa nova video reklama. Če se bo to nadaljevalo bom nehal brati žurnal, ker vaša in moja brezplačnost imata točko preloma.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.