Slovenija
63302 ogledov

Voznik GoOptija: Danes se je zgodilo to, česar sem se bal

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomislav 16:05 07.marec 2020.

    In kako so vsi ti butci (beboti) lahko prepričani, da niso bili že v stiku z nekom, ki je okužen. Očitno ne vedo, da se jim to lahko grdo maščuje in prav bi bilo tako.

  • brane 15:08 08.marec 2020.

    bogi revež.meni so tudi sredi tedna v službi rekli da naj ostanem doma.po štirih dneh švicanja in smrkanja sem danes kot prerojen in to brez obiska zdravnika.

  • Avatar Fallilena
    Fallilena 23:39 07.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Žurnalček 00:22 09.marec 2020.

    Bebast si že zaradi tega , ker si sina pripeljal v množico , če si že sam sfuzlan !

  • bebo2 13:38 07.marec 2020.

    Ja pa normalno. Zakaj se ne samoizolira in ostaja doma če je jasno da bo kmalu zbolel.

    • vzev 13:51 07.marec 2020.

      bebo2, zakaj se ne samoizoliraš, ker je možnost, da boš zbolel ali pa si že bolan? Isto je z njim.

    • bborg 14:06 07.marec 2020.

      Ta oseba sploh ni bil voznik tistih potnikov. Piše, da je eden od prevoznikov GoOpti. Torej posplošujete, da je sedaj kar cel GoOpti okužen.

    • mph 15:06 07.marec 2020.

      @bebo, te opravičuje nick. ravno zaradi takih bebotov je toliko nepotrebne panike.

    • max 01:21 08.marec 2020.

      ne sikiraj se. to so pač paničarji ki jih skrbi da v ponedeljek ne bodo šli v službo za minimalca. in po njihovo je treba vse okužene u krematorij strpat, kreteni na kubik.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.