Slovenija /slovenija/crna-kronika
92 ogledov

Voznik padel čez ograjo v globel

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 11:09 20.april 2017.

    dobro, da ti o ničemer ne odločaš, ko imaš tako mnenje o poklicnih šoferjih. Pejd kdaj v kabino tovornjaka in poglej dol med vožnjo in boš videl, česa vse so sposobni ostali vozniki...

  • Avatar darklord
    darklord 09:26 18.april 2017.

    100% kamion iz BG ali RO...

  • tecumseh_1975 09:41 18.april 2017.

    sploh ne vem kako se pri vseh teh kolonah, ki se premikajo po polžje komu še uspe zaleteti.

  • Žurnalček 12:39 18.april 2017.

    Kako se lepo vidi neuporabljen pas ! Čez prvo šipo na polet v globino !

  • tecumseh_1975 13:21 18.april 2017.

    mi tole lahko kdo razloži, ker iz pozicije kamionov ne razumem kako je kdo lahko padel čez rob viadukta.

  • goldhorn 13:25 18.april 2017.

    Manjka vlačilec od prikolice ki je na boku..... Verjetno je pod viaduktom.

  • pesnik51 13:41 18.april 2017.

    Slovenca .. oba

  • KOJAK 13:44 18.april 2017.

    Ne drži! Majkajoči vlačilec imaš na 4 sliki skoraj nedotaknjen (bel Volvo). Umrl je voznik tega, ki ima popolnoma razbito kabino.

  • tecumseh_1975 15:19 18.april 2017.

    sem že sam pomislil na to, ampak je. Na sliki 4/8 pred prikolico ki visi čez rob.

  • goldfinger 10:41 19.april 2017.

    Pa kaj je policija delala, še 8 ur po nesreči kolona 8 km do juga Maribora

  • romy 11:45 18.april 2017.

    Žal se tovornjakarji pogosto prehitevajo in zgodi se tudi to...tu so trije pasovi,marsikje na ravnini pa sta samo dva in zaradi takšnega prehitevanja,katera sploh ne bi smela obstajat,nastajajo kolone in vroča kri...RIP

  • goldhorn 13:23 18.april 2017.

    Slabo si gledal. Ali ne vidiš da je na cesti ostala samo prikolica? Preko ograje je šel komplet vlačilec.

  • miki1234 16:01 18.april 2017.

    Velika večina voznikov kamionov je arogantnih in se ne ozirajo na ostale v cestnem prometu. Tudi sam sem bil večkrat skoraj udeležen v nesreči, ko se je kamijondžija odločil prehitevati in sploh ni pogledal, če je prehitevalni pas prost. Pustimo ...prikaži več govo o škodi, ki jo povzročajo na cestišču in okolici. Čas je, da se uvedejo višje cestnine ali obvezno na vlak...

  • KOJAK 13:49 18.april 2017.

    No tudi moja trditev ne drži...Kot za zdaj predvidevajo policisti, je verjetno drugi tovornjak z vozišča odbil priklopnik pred sabo, ta je bil sicer pravilno označen z vsemi štirimi smernimi lučmi in odsevnimi oblačili. Ta pa je trčil v voznika, ...prikaži več ki je stal pred tovornjakom, zaradi česar je 52-letnika odbilo z viadukta in je pod njim obležal mrtev. Drugi voznik se ni huje poškodoval.Mariborski policisti še vedno opravljajo ogled kraja nesreče, tam sta tudi dežurni preiskovalni sodnik in dežurna tožilka, zato bo več o vzrokih prometne nesreče, ki je terjala sedmo letošnjo smrtno žrtev na podravskih cestah, znano po končanem ogledu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.