Avto
9980 ogledov

Ko na naši cesti zagledajo ta prizor, vozniki otrpnejo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 17:52 18.junij 2018.

    Zame je vozilo s prednostjo samo reševalno vozilo, ki rešuje življenje, ostala golazen (beri mafija) pa naj se podreja predpisom, kot se jim mi navadni smrtniki.

    • Snežinko 19:18 18.junij 2018.

      Glej, prav nobenega ne zanima, kaj "velja zate". Zakon je tak, kot je in je za vse enak. Upam, da čimprej plačaš kazen, da te izuči, da ne živimo v anarhiji, kjer vsak lahko dela, kar se mu zljubi!

    • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 19:27 18.junij 2018.

      Ampak res, umikamo so luzerjem kot so Cerar, Erjavc ali Milojka: Na avtobus naj grejo!

    • logistika 22:15 18.junij 2018.

      maresm Včasih morajo gasilci koga prej izrezat. Potem reševalci. Pa ne se izgovarjat na "mafijo". Napisal si : "samo". Kaj pa policisti, ki imajo tudi svoje delo? Vesel sem samo, ker se golazen (ki si jo volil), ne bo tako vozila.

    • logistika 22:33 18.junij 2018.

      lisjak, bi isto pisal, če bi bili tvoji na ablasti?

    • Janez_53 09:19 19.junij 2018.

      Maresem, le nikar tako napihnjeno! Tudi za take prepotentneže veljajo predpisi! Doma, na svojem dvorišču pa lahko počneš, kar te je volja.

  • samsvojmojster 06:59 19.junij 2018.

    kakorkoli že.. zakon gor ali dol.. resnično se sprašujem,.... a ne bi rdeče modri kdaj raje peljali normalno... ja, vem, takšna je procedura... ampak... vseeno... edina kombinacija, ki mi gre malce na jetra. Ostalim modrim lučem pa kapo dol.. vedno!

  • Avatar ovca
    ovca 08:37 19.junij 2018.

    Rešilec, gasilec nima absolutne prednosti kajti, če povzroči nesrešo je po zakonu kriv. IDIOTIZEM. Ti rešujejo življenja, zato bi morali imeti ABSOLUTNO prednost! Debeloriti politiki pa naj vozijo kot običajni udeleženci v prometu. To pomeni, pojdi pravočasno na sestanek. Tudi ...prikaži več navadni državljani nimamo spremstva do šihta, ko zamujamo. Pa je delo večine navadnih državljanov bolj pomembno kot blejanje politikov. Pa morda bi opazili kaos na naših voziščih!

  • supreme 10:41 19.junij 2018.

    Ti rdece-modri so tudi zelo agresivni......ce je treba bi te zrinu iz ceste....gamat

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 01:55 19.junij 2018.

    Kak pa butasto no, takoj ustavit, rdece modrim lucem? Torej po 4 pasovnici peljeva dva vstric pa odzadi prijadrajo ti modro-rdeci, ce mi2 takoj ustaviva, kako pol oni mimo pridejo? A nad nama, pod nama al kako?

    • Janez_53 09:16 19.junij 2018.

      Očitno si narobe prebral ali pa si nepismen! In ne vem, kako si opravljal vozniški izpit, kajti v testih so tudi vprašanja v zvezi z vozili s prednostjo.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 02:01 31.oktober 2018.

      Ocitno si nepismen ali pa celo butast ti. Za mene beseda TAKOJ pomeni TAKOJ ta trenutek, zato je moj komentar taksen kot je. Dobro vem, kako odreagirati v primeru vozil s prednostjo, za moj izpit pa naj te ne skrbi, ...prikaži več je narejen tako kot je treba in to iz prve.

  • Skipi 12:49 18.junij 2018.

    Rdeča in modra svetilka, včeraj so šči na AC tako počasi da se je za njimi skoraj kolona nabrala. Da bi ustavljal na AC, pa kaj še umakneš se jim na odstavnega če so slučajno na obeh pasovih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.