Avto
67051 ogledov

Država priznava - vozniki so bili leto in pol v neenakem položaju

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Brian_Pittman 11:34 14.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • sandi76 09:37 13.september 2021.

    Še en primer neenakopravnega položaja voznikov: vozim flexer in mimo mene večkrat leti e-skiro. Jaz plačujem tehnični pregled, zavarovanje, registracijo, tablico, obvezno nosim čelado ! Vozniku e skiroja, ki imajo v večini večje hitrosti od 25km/h , pa ničesar od ...prikaži večod tega ni treba , ob temu, da so e-skiroji bistveno bolj nevarna vozila. Zakon sam je poskrbel, da so nekateri v privilegiranem položaju !

  • joze95 09:49 12.september 2021.

    Redar je v službi na občini. Torej je treba jasno napisati da je država v občini posredno preko občinske uprave in da je župan vlada v občini. Torej ni država zaračunavala takso pri kaznih ampak ne boste verjeli Ljubljančanom je ...prikaži več zaračunala presvetli tov. Jankovič. Seveda pa je to nemogoče razumeti, saj imamo okoli 70% omejeno pismenih državljanov. Sem samo sledil urednikovemu naslovu, ostalo pa sem se nasmejal.... zaradi prijateljskih navez.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.