Svet
4451 ogledov

"Vprašal me je, zakaj nas hočejo ubiti. Kaj naj mu rečem?"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 09:43 04.april 2022.

    "Vprašal me je, zakaj nas hočejo ubiti. Kaj naj mu rečem?"...............Povej mu, da hočejo preprečiti ubijanje ki se že leta in leta dogajajo nekje drugje, nekim drugim otrokom, pa ni nikomur mar...

    • cc86f94e82ee4c080fff3b6cc8ddf72896f3f747 18:06 16.april 2022.

      Vi pa se poglejte v ogledalo! Mogoce boste celo zardeli.... Kako more nekdo podpirati vojne zlocine????

    • cc86f94e82ee4c080fff3b6cc8ddf72896f3f747 18:38 16.april 2022.

      Saj sem se ze! Samo vi tega niste opazili! In - ker nimate argumentov, zalite po tem portalu! Zakaj se ne greste dret v Rusijo???

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:49 16.april 2022.

      Marjanca, zelo očitno ne poznate preteklih dogajanj v Ukrajini in sedaj ob reakciji Rusov na osem letno klanje nacističnih enot po Donbasu (seveda z blagoslovom Zelenskega.) se greste neko ogorčenje..Tipično za nesamozavestne zarukance, ki končno pripadajo neki večini, ki misli ...prikaži veči da ima prav....Res pomilovanja vredno....

  • Avatar pantani
    pantani 09:52 04.april 2022.

    Spet eden izmed mnogih propagandnih člankov!!!

  • QSprm 10:12 04.april 2022.

    Kaj ko bi vsaj otrokom povedali resnico. Poboje civilistov izvajajo horde izrodkov azov in bander. Odhod iz mesta so jim preprecevali ukrajinci, ker jih izkoriscajo za zivi scit. Zadevo so zavozili odrasli, ki so dopustili tolpi zadrogiranih neonazijev na oblast. ...prikaži več Kratko in jasno, pa kljub vsemu nedoumljivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.