Pomembno je, da vremenarji napovedujejo dež povsod. No na JV Slovenije, kjer je bilo napovedano 100% za nedeljo (21.6.) okrog 14h, niti oblaka. Pa potem še zvečer okrog 23h, celo opozorila za neurja, ki jih sicer ne potrebujemo, spet, oblaki,… ...prikaži več grmenje in niti kaplje!
Zakaj smo tako trdi in se poletne počitnice še niso premaknile na primer na april/maj. Poleti hoditi na morje, ko je blizu 40°C in ponoči 25+°C je neumnost, da si tisto uro zjutraj in zvečer zunaj, preostanek dneva pa zaprt… ...prikaži več v klimatiziranih prostorih.
Kdo in kdaj si bo kdo upal detabuizirati vremenska dogajanja odkar ima NATO v Ukrajini vojaški poligon? Gregorčič? ARSO je imel tisti teden, ko je izdavil tisto o blokadi, res 'slab' dan za pravoverne - pa je obenem s tem… ...prikaži večm naredil veliko veselje 'kolesarjem'. Koliko utišanih Grimsov imamo torej na ARSO?
Pomembno je, da vremenarji napovedujejo dež povsod. No na JV Slovenije, kjer je bilo napovedano 100% za nedeljo (21.6.) okrog 14h, niti oblaka. Pa potem še zvečer okrog 23h, celo opozorila za neurja, ki jih sicer ne potrebujemo, spet, oblaki,… ...prikaži več grmenje in niti kaplje!
Očitno nekateri pogrešate ujmo in točo 🌩️⛈️
Zakaj smo tako trdi in se poletne počitnice še niso premaknile na primer na april/maj. Poleti hoditi na morje, ko je blizu 40°C in ponoči 25+°C je neumnost, da si tisto uro zjutraj in zvečer zunaj, preostanek dneva pa zaprt… ...prikaži več v klimatiziranih prostorih.
Kdo in kdaj si bo kdo upal detabuizirati vremenska dogajanja odkar ima NATO v Ukrajini vojaški poligon? Gregorčič? ARSO je imel tisti teden, ko je izdavil tisto o blokadi, res 'slab' dan za pravoverne - pa je obenem s tem… ...prikaži večm naredil veliko veselje 'kolesarjem'. Koliko utišanih Grimsov imamo torej na ARSO?