Slovenija /slovenija/crna-kronika
6689 ogledov

Vrhovno sodišče odločilo v primeru moškega, ki je zlorabil spečo znanko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 11:56 29.april 2019.

    Odločba je sicer res v skladu z našimi zakoni. Problem je v tem, ker so zakoni bedasti. Mednarodna definicija posilstva je po domače seks brez privolitve žrtve in pika. No, po naše je ta definicija seks "na poseben način z ...prikaži več uporabo sile". Torej če žrtev spi, ni potrebe po uporabi sile in to potem pač ni posilstvo, po sistemu "če ne veš, ne boli"... Pa bodi pameten in ugotovi kateri idiot je to napisal v zakon...

    • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 12:18 29.april 2019.

      Pedofili in spolni iztirjenci. Polno jih je na samem vrhu EU in ostalih razvitih svetovih.

    • asmas1965 19:28 29.april 2019.

      snežinko... večina zakonov je spisal partner Katarine K. če se na zadeve spoznaš ne boš odlgo ugibal

    • blayo 21:44 29.april 2019.

      Da je zakon oz neko določila zakona bedasto itak ne veš 100%, dokler se to dejansko ne pokaže v praksi. Nemčija ima še vedno cel kup zakono iz nacističnih cajtov in ti okostnjaki počasi ampak res počasi padajo iz omar...

  • romzy 17:35 29.april 2019.

    Vsem vpletenim sodnikom bi jo omamo ,posilo in ker ne bi vedela za dogodek ,bi bil pač nedolžen in potešen .........

  • Avatar Runkilenna
    Runkilenna 01:46 30.april 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • marsal 13:55 29.april 2019.

    tudi jaz sem se enkrat zbudil in je bila ena ženska na meni in veselo jahala . Ali sem bil posiljen? Treba poslat lepotičko zapor !?

    • Snežinko 16:36 29.april 2019.

      Sicer je tale komentar (kot kaže) v skladu s tvojim IQ-jem, ampak naj te vseeno vprašam: si se strinjal? Ja? Potem nisi bil posiljen. Ne? Potem lepotičko veselo v zapor, ja. Tako enostavno je to, ja. Če se NE strinjaš ...prikaži več je to posilstvo in pika, ne glede na to ali si buden, zadet, zapit ali spiš. Jasno?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.