Avto
35670 ogledov

Vrtenje števcev nazaj po 1. septembru precej težje

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:14 16.avgust 2017.

    Baza, ki jo omenjate, sploh ni dostopna!!! Javi napako 404!

    • mucek4 07:54 17.avgust 2017.

      Izbiriši presledek v naslovu, potem pa dela.

  • Skipi 09:36 16.avgust 2017.

    Kdo pa še gleda kilometre, kar se v sloveniji kupi rabljenega moraš vse x2 množiti.

  • klemenmo 09:48 16.avgust 2017.

    to je pravi link: http://e-uprava.gov.si/javne-evidence/motorna-vozila.html

    • nkidess86 10:11 16.avgust 2017.

      hvala za link, amapk tu se ne vidi prevoženih km. dobro bi bilo da se da dostopati do vseh TP (kjer je vpisano stanje števeca) kar na žalost ni :(

  • nkidess86 10:06 16.avgust 2017.

    enkrat sem vprašal na AMZS če lahko pridobim podatke o prevoženih km (saj vpisujejo pri vsakem TP, in odgovor je bil NE, da mora šef odobriti. in tokrat sem vprašal v čim je štos da to vpišejo če ne moremo ...prikaži več preveriti oz. kaznovati? imel sem primer, potem ko sem avto kupil, mi mehanik pove da avto nima prav km, in kot lastnik sem zahteval izpis zadnjega oz. predzadnji TP (po par klicov in kreganje) sem dobil iz AMZS kjer je bil opravljen TP (komaj so odobrili in so hoteli da pridem osebno tja)

  • nkidess86 10:09 16.avgust 2017.

    tokrat sem rekel za en kos papirja ki lahko posredujejo po email/pošti, bom rabil več kot 100km v eni smeri voziti!! tokrat so odobrili s tem da kopijo osebno in prometno posredoval. in itak je bili razvidno da prodajalec spremenil ...prikaži več km na števec in potem sem kar prijavil na policijo in sodiče in po enem letu zadevo rešil, avto nazaj prodajalcem in denar nazaj meni (vse troške ki sem imel z popravila avto tudi). na sodišče tokrat so mi rekli da redko kdo to loti in zato imamo to slabo urejeno

  • TistoPravo 16:43 16.avgust 2017.

    Kilometri kilometri kilometri.,,"ena noga" na gasu avto uniči v 1000km dvojno ali pa trojno, od ta druge...enaka zgodba je pr mobilnih aparatih, samo da je v tem primeru bolj vse odvisn od "ene roke" ;) ...torej 1000 evidenc ti ne ...prikaži več koristi, če pa nimaš pojma kam pogledat...ko kupuješ..rabljeno je itq vse precenjeno, glede na riziko ki ga prevzema kupec skorajda v celoti na sebe....novo pa na žalost vse trojno precenjeno, tko da je najboljš bit lastnik najnujnejših stvari v lajfu...vso srečo

  • veron 14:20 16.avgust 2017.

    Ko bi vsaj imeli manj vsiljive reklame!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.