Slovenija
10266 ogledov

Vsak dan slabše: Včeraj je število okužb poskočilo za 150 odstotkov

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:15 22.avgust 2021.

    6 sprejetih v bolnice od 244 okuženih, pa to je spet samo 2%, ampak ravno danes ste objavili podatek da samo v triglavskem pogorju je bilo tolk ponesrečenih. kje pa je še šmarna gora. a je potem zarad ponesrečenih v ...prikaži večh v gorah tud treba vse cepit proti hoji v gore..in še neki žetevilo okuženih je večje za 150 %, procentualno (2%) število hospitaliziranih je pa enako kot kak teden nazaj.. ne vem zakaj potem taka panika, ljudje se želijo na naraven način cepit, kaj vam ni prav?

    • marko345 12:36 22.avgust 2021.

      In će zbolijo naj jih narava pozdravi doma, saj cepivu, zdravnikom in medicini ne zaupajo. Delodajalec jim pa tega blefiranja, da so zboleli namreć itak ne bo plaćal.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:31 22.avgust 2021.

    Krekson, sej pa noben ne uposteva nic vec. Kolk se jih pa cepilo v zadnjem mescu? Ljudje gledajo le se, da pridejo skozi vse te butaste ukrepr in omejitve, zlepa ali zgrda. Da bi nekdo ukrepe uposteval zarad zdravja - ...prikaži več pozabi. Zafural ste vsako kredibilnost.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 10:32 22.avgust 2021.

    jutri bo pa 1000x povečanje okuženosti...kakšni cepci ste novinarji laž na laž je konec prostituiranih medijev. Žagate si vejo na kateri sedite.

  • milan654 10:46 22.avgust 2021.

    nega srat vlada in zadrogirani krek

  • dani5 11:42 22.avgust 2021.

    Veliko ljudi obžaluje, da so se cepili npr. Eric Clapton, ogromno jih pa ne more, ker so umrli zaradi smrtno nevarnega cepiva.

  • 71ec01873cb51205e2be0293d47412ebc9012328 11:03 22.avgust 2021.

    Nateg stoletja se še kar nadaljuje,zgleda, da so ranocelniki lačni denarja zasluženega na "težak" način za 500 ur dela v bolnišnicah!!

  • dani5 10:56 22.avgust 2021.

    Predhodna študija je pokazala, da je v primeru prebojne okužbe varianta Delta sposobna zrasti v nosovih cepljenih do iste mere, kot če sploh niso cepljeni. Virus, ki raste, je prav tako kužen kot pri necepljenih ljudeh, kar pomeni, da cepljeni ...prikaži več lahko prenašajo virus in okužijo druge. https://www.nationalgeographic.com/science/article/evidence-mounts-that-people-with-breakthrough-infections-can-spread-delta-easily?cmpid=org%3Dngp%3A%3Amc%3Dsocial%3A%3Asrc%3Dfacebook%3A%3Acmp%3Deditorial%3A%3Aadd%3

    • krnekina12 13:35 22.avgust 2021.

      Aja, virus raste? xD Dej se raj lopate prim, bo vsaj kej pametnga od tvojih rok.

    • dani5 13:58 22.avgust 2021.

      Cepljeni bi se morali testirati, prej ne bo konec. Do zdaj se je že marsikaj uresničilo, kar je naša stroka trdila in zavajala.

    • dani5 13:59 22.avgust 2021.

      Tudi pri nas znajo biti kmalo bolnice polne, predvsem cepljenih.

    • krnekina12 14:47 22.avgust 2021.

      Aja in to si ti pogruntu kako ze? Zadnji teden je blo od 30 hospitaliziranih 27 necepljenih. Dej resno, pejd po lopato pa nared vsaj kej koristnga u svojmu lajfu. xD

  • radovednica 12:42 22.avgust 2021.

    Nehajte vsak dan prenapenjat to ker nikogar več ne zanima. Ali bomo sedaj samo še gledali, kaj bo Krek rekel, pa cepite se, pa nov val, do katere črke si boste še izmislili. Same prikrojene številke za "public folk" neumni, ...prikaži več a ne? Sicer pa, zakaj sedaj o tem? Ja falanga z dopustov... spet isto kot na začetku... Dajmo no, hitro omejitve za rajo... a ne Krek, budala!

  • dani5 10:21 22.avgust 2021.

    https://ivmmeta.com/

    • Ender3 14:28 22.avgust 2021.

      Naši pa po diktatu širijo tendiciozne članke ! https://www.24ur.com/novice/korona/ivermektin-ni-primeren-za-zdravljenje-covida-19-zakaj.html

    • dani5 14:32 22.avgust 2021.

      Ender3 Ja. Vsako neprijetno dejstvo za cepiva interpretirajo popolnoma napačno. Naša stroka pa nenehno laže in spreminja desjtva.

    • Ender3 17:30 22.avgust 2021.

      dani5 👍👍

  • martin72 21:23 22.avgust 2021.

    IJS naj se preimenuje IZNP,Inštitut Za Napovedovanje Prihodnosti...

  • marko345 10:39 22.avgust 2021.

    Vlada dela slabo, pa sprejeti je treba odlok, da v Slovenijo in iz nje lahko gredo le cepljeni ljudje. Brez izjem, totej za migrante, tranzit, dvolastnike itd. Izd. Vsi morajo biti cepljeni. Tako ne bi bilo uvoza virusa, na naših ...prikaži več mejah bi pa to morali konzrolirat. Test ni nič, saj je dotični lahko že kmalu po zestiranju kužen. To sigurno ni diskriminacija, je pa zaščita država pred uvozom virusa.

    • Ender3 11:51 22.avgust 2021.

      Bilo bi dobro, a vse malo prekasno. Brez delitev, soodvisni smo na isti ladji, ki jo vodijo norci.

  • Avatar MS
    MS 11:34 22.avgust 2021.

    Po večtedenskem boju s covid-19 je v soboto umrl ameriški radijski voditelj Phil Valentine, ki je veljal za enega najvplivnejših posameznikov radia v ZDA. Zelo se je norčeval iz cepljenja proti bolezni covid- 19 in zagreto propagiral anticepilstvo! Radijski voditelj ...prikaži večelj je po besedah brata po hospitalizaciji močno spremenil svoj ton. Obžaloval je, da se zato, ker se sam ni cepil proti bolezni covid-19, verjetno ni cepilo precej njegovih poslušalcev.

    • krucefiks 11:49 22.avgust 2021.

      pridružene bolezni je imel ,le test je pokazal pozitivno in to je vse

    • Avatar MS
      MS 12:02 22.avgust 2021.

      kruci nam ni specificiral katere pridružene bolezni je imel Phil, čeprav je očitno da ima vpogled v Philovo zdravstveno datoteko! Razumljivo, saj gre za osebne podatke! Imamo pa dve vprašanji za krucija ki očitno vse ve: Ali bi Phil zaradi ...prikaži več pridruženih bolezni v soboto umrl če nebi zbolel za covidom in ali bi Phil zbolel za covidom če bi se cepil! -- No, odgovora sta predvidljiva ......!

    • krucefiks 12:41 22.avgust 2021.

      res me zanima kako zgleda bolnik z covidom,preprosto ga ne najdem nikjer ,leto in pol mi vsak pove da je z testom pozitiven in to je vse .Hudo je vprašat svojca kako je potekalo ko jim je umrl oz. potekalo ...prikaži več zdravljenje njihovemu očetu oz. kdor je bil.Zveš pa od odpuščenih in veliko se jih ne spomni da bi jih sploh testirali .Vodijo jih pa kakor se jim zljubi.Ne me spraševati za nekimi dokazi,mi prav dol visi če mi verjameš mi če ne pa ne.

    • krucefiks 12:41 22.avgust 2021.

      Sam razširi obzorja,ampak v praksi ne na spletu.Meni osebno ne bo nobeden me prepričal ,če naredijo test ki ni vreden počenega groša ,da je sploh bil bolan z covidom.Še vedno pa ne moreš dobit krvne slike če ima res covid,da ...prikaži več potrdiš to tako kot se spodobi.

    • Avatar MS
      MS 13:04 22.avgust 2021.

      kruci, pravi:"Meni osebno ne bo nobeden me prepričal ,če naredijo test ki ni vreden počenega groša ,da je sploh bil bolan z covidom-" re: ==> kruci vse ve ...hmmm a očitno ne ve kako poteka laboratorijska diagnostika za covid 19.=> ...prikaži več kruci priporočam ti da svoja obzorja malo razširiš! Tudi splet je za to primeren iz znanstvenega verodostojnega vira ====>http://www.sfd.si/uploads/datoteke/2fv2_112120.pdf

    • krucefiks 13:11 22.avgust 2021.

      to ne valja,sem bil pri zdravniku in to ni nič ,žal ,tako pravi doktor

    • Avatar MS
      MS 13:15 22.avgust 2021.

      bla bla bla kruci, smešiš se!

    • Avatar MS
      MS 13:23 22.avgust 2021.

      cruci, če ti je to rekel doktor ga v hipu zamenjaj. Njegovo mnenje naj bi nasprotovalo 32-tim svetovnim znanstvenim inštitucijam? Mislim da si se prav debelo zlagal, ker drugega argumenta nimaš! Beden si!

    • timja 13:24 22.avgust 2021.

      saj se ti tudi s svojim blebetanjem MS

    • timja 13:25 22.avgust 2021.

      pa avstralski minister za zdravstvo je dan po cepljenju dobil masivno trombozo...MS.. pojasni blebetač

    • Avatar MS
      MS 13:32 22.avgust 2021.

      timja tega primera ne poznam in težko kaj rečem. Pomagaj mi in daj kakšen link pa ti zagotovo odgovorim!

    • krucefiks 13:36 22.avgust 2021.

      MS ,sem pozabil da si ti veliko bolj verodostojen kot ostali navadni smrtniki,dovolj je bilo za nekaj časa brcanja v temo s teboj .Mal sem probal če si morda k pameti prišel,pa vidim da si po vsej verjetnosti plačan da ...prikaži več delaš reklamo cepivu,če si volonter si pa še bolj usekan.Pa srečno

    • Avatar MS
      MS 13:46 22.avgust 2021.

      Pričakovano, ko kakega neukega tipa ki laprda po forumih v temah o katerih nima pojma zlomiš z neovrgljivimi argumenti, bedno stisne rep med noge in za nekaj časa uzgine! Vedno je tako! Tipičen primerek je naš kruci!

    • timja 13:50 22.avgust 2021.

      ti ki si tako uk mi razloži kater je boljša zaščita prebolelih naravna ali precepljencev

    • Avatar MS
      MS 13:57 22.avgust 2021.

      https://www.24ur.com/novice/korona/imunost-po-preboleli-bolezni-nekaj-mesecev-po-cepljenju-daljsa.html

    • Avatar MS
      MS 13:58 22.avgust 2021.

      timja, kje maš lin za umrlega avstraca ?

    • Avatar MS
      MS 14:22 22.avgust 2021.

      Ojoj, tudi timja se je pridružil kruciju in bedno stisnil rep med noge! Kako sta bedna in predvidljiva!

    • Ender3 14:44 22.avgust 2021.

      MS tudi jaz berem tvoje komentarje in se čudim, da še vedno vstrajaš pri svojih trditvah, ki jih prebereš na mainstream medijih. Če jih vsaj malo primerjaš vidiš, da vsi poročajo enako, podobno, po diktatu kvazi stroke in politike. Hočejo ...prikaži več ustvariti enoumje, potencirati strah in ustvariti nadzor nad zdravjem in življenjem državljanov.

    • 6f1b94e68b7476ec86825e5e432c820a2a4318dc 14:50 22.avgust 2021.

      @Ender3,sicer covid je,ampak jaz se vseeno ne bom cepil...... .Kar se diktata in politike tiče je pa tako,da je po celem svetu nekako podobno glede protikoronskih ukrepov.V nekaterih zahodnih članicah celo dosti huje kot pri nas.

    • Avatar MS
      MS 14:59 22.avgust 2021.

      Ender3 , tudi jaz berem tvoje komentarje in se čudim, da še vedno vstrajaš pri svojih trditvah brez da bi navedel en sam verodostojen protiargument mojim trditvam! Vedno sem za soočanje argumentov in protiargumentov! Edino tako se lahko približamo resnici! ...prikaži več Kaj so torej tvoji protiargumenti iz zanesljivih znanstvenih virov ki bi me prepričali?

    • timja 15:12 22.avgust 2021.

      ti pa si bednik...znanstvena literatura je zate 24 kur ha hahahaha lol bednik

    • timja 15:14 22.avgust 2021.

      MS lahko bi ti postregel s kakšnim linkom pa si ne zaslužištega...išči in našel boš...samo ne na 24 ur ali nijz

    • timja 15:17 22.avgust 2021.

      MS ker se mi smiliš za začetek...https://www.theguardian.com/society/2021/mar/09/australias-top-public-servant-shrugs-off-early-covid-vaccine-rollout-incidents-as-teething-problems

    • timja 15:18 22.avgust 2021.

      če ne razumeš česa vprašaj!

    • Avatar MS
      MS 15:19 22.avgust 2021.

      timja, prazni in prozorni izgovori samo dokazujejo tvojo bedo! Če bi ti imel kakšen link ki bi moje argumente izničil bi ga ti objavil 10x in ponavljal v nedogled! Res si bedni neuki nakladač!

    • timja 15:21 22.avgust 2021.

      drugače pa se je tipček preseraval da lahko teče maraton itd in da poka od zdravja...naenkrat pa je zaradi infekta padel...neverjetno infekt po 36 urah po cepljenjiu!!!!!

    • timja 15:22 22.avgust 2021.

      pa bednik si ti ki ne razumeš angleščine..ti ni pomoči čafurios

    • timja 15:23 22.avgust 2021.

      pametuješ brez ene osnove...morda so te s plenic dali niso pa ti pokazali kam se moraš obrniti da je prav

    • timja 15:24 22.avgust 2021.

      tvoj napuh je itak tvoje ogledalo...pa ne misli si da imaš somišljenike, ker operiraš s sila skromnimi argumenti...ker drugega kot 24 kur ne zastopiš

    • Avatar MS
      MS 15:25 22.avgust 2021.

      timja, hvala ti za link ki dokazuje da si res polpismeno zmene! prevedel sem ti ga da se tudi ostali prepričajo kakka neuka polpismena beda si!

    • Avatar MS
      MS 15:27 22.avgust 2021.

      1) Prevod linka ki ga je posredoval timja: ==>Zvezni zdravstveni minister, zadolžen za izvajanje avstralskega programa cepiva proti koronavirusu, je bil hospitaliziran zaradi "suma okužbe". V pisarni Grega Hunta so v torek zvečer razkrili, da je bil minister sprejet v ...prikaži več bolnišnico s sumom na okužbo in da ga "hranijo čez noč na opazovanju in mu dajejo antibiotike in tekočino".

    • timja 15:27 22.avgust 2021.

      zate ki si znanstvenik 24 kur, smo mi zate profesura, bedni čafurček

    • Avatar MS
      MS 15:27 22.avgust 2021.

      2) "Pričakuje se, da bo minister v celoti okreval," je v izjavi dejal tiskovni predstavnik. "Njegovo stanje se ne šteje za povezano s cepivom."

    • timja 15:28 22.avgust 2021.

      ti ki verjameš uradni razlagi...si bednik omenjal cepivo v nedeljo , ne ker si na 24 kur revše

    • timja 15:29 22.avgust 2021.

      seveda ni zate nič povezano ker si 24 kurnik

    • timja 15:30 22.avgust 2021.

      pa itak je brez veze tebi 24 kurniku...bilo kaj servirat

    • Avatar MS
      MS 15:36 22.avgust 2021.

      timja, večkrat preberi text iz tvojega linka ki sem ti ga dobrohotno prevedel on boš spoznal kak polpismeni nakladač si. ostali komentatorji to itak vedo ==> PREVOD: ===> "Pričakuje se, da bo minister v celoti okreval," je v izjavi dejal ...prikaži več tiskovni predstavnik. "Njegovo stanje se ne šteje za povezano s cepivom."

    • krucefiks 15:44 22.avgust 2021.

      MS - Mestni Seljak ha ha ha ha

    • Avatar MS
      MS 16:13 22.avgust 2021.

      kruci, dobro jutro.....

    • Ender3 16:55 22.avgust 2021.

      MS čakam, pomemben argument, tudi za te. Pri vseh priporočilih cepljenja, doslej še nihče ni omenil kakšne so povprečne vrednosti protiteles /IgG/, ki zadoščajo za učinkovito zaščito. Mantro, da so cepiva zaščita pred tezjim potekom bolezni in smrtjo, je trditev ...prikaži več proizvajalcev, v praksi to še ni potrjeno v nobenih neodvisnih študijah. Res je minilo še premalo časa, verjetno pa se bo s tem zavlačevalo, dokler posel s cepivi cveti in ljudje pričakujejo odrešitev.

    • Avatar MS
      MS 18:17 22.avgust 2021.

      Ender3, pravi: => "MS čakam, pomemben argument, tudi za te" ==>RE: Tega pa dragi ender3 res ne razumem! Energično nasprotuješ mojim argumentom a na pomeben kontraargumet še čakaš!

    • Ender3 20:31 22.avgust 2021.

      MS vsi smo v pričakovanju, da znanost,stroka objavi referenčne vrednosti s katerimi bo določala stopnjo zaščite pred potekom bolezni. Vsak odziv na naraven, ali cepilni antigen je specifičen in dokler ne bo merila za to, bodo prekuženi morda slepo verjeli, ...prikaži več da so varni pred težjim potekom bolezni. Sedaj se dokaj na slepo ugotavlja ali je preboleli potreben cepiva in, ali cepljeni morda potreben tretjo booster dozo.

    • Ender3 20:43 22.avgust 2021.

      MS in pa kot zagovornik cepljenja bi nas lahko podučil o novem načinu cepljenja, ki je registriran na Kitajskem in ga z nestrpnostjo pričakujejo po svetu. Sam si apliciraš, ima direktni učinek preko dihal, doza je veliko manjša, ni lok.stranskih ...prikaži več učinkov, prihranek je pri materijalu in odpadku. Malce po-googlaj in poročaj, meni se ne da pisati, nekatere pa bo morda zanimalo, kaj bolj konkretnega s tvoje strani. 😎

    • 6f1b94e68b7476ec86825e5e432c820a2a4318dc 21:07 22.avgust 2021.

      @MS jaz se že od rojstva čudežnega dečka redno cepim s šmarnico in pivom.... .Nobenih bolezni!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.