Avto
379 ogledov

Vsak drugi nov avto je na lizing

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • iravadi 07:42 01.november 2012.

    Prvo lizing, ko pa zmanjka pa fafing...

  • hubertfast 17:39 01.november 2012.

    Narod ne bi smel denarja zapravljat za nove avtomobile. V bistvu bi morali vsi tako šparat, da bi država obstala.

  • samo.jst 18:18 01.november 2012.

    Hm... ubistvu se motiš. Če ustaviš potrošnjo, s tem ustaviš pretok denarja. Če noben ne kupuje, potem ni potrebe po izdelkih, ni potrebe po trgovinah in posledično ni potrebe po zaposlenih... upam da si razumel princip ekonomije in trgovanja.

  • hubertfast 07:25 02.november 2012.

    Pa saj to je oblika državljanske nepokorščine, nič ne zapravit. Vem, da to ni prav ampak država mora tudi nekaj narediti, ne pa da samo jemlje, to je najlažje, to zna vsaka vlada.

  • MK 14:59 11.april 2013.

    grem ravno domov.... in pešec čakam na zeleno, ko prileti voznik bmw-ja ki je danes bral naše komentarje in me pri zeleni odpihne iz prehoda za pešce, ker se njemu tako mudi, da je zapeljal v rdečo.... ja.... nabite jim ...prikaži več še ceno pogreba.... svojega in pešcev, ki jih je skoraj podrl naslednijč pa jih bo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.