Slovenija
601 ogledov

Vsak mesec 48 tisoč evrov obresti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maddog 07:25 23.avgust 2012.

    gremo v tujino :)

  • vest 09:21 25.avgust 2012.

    Najbolj moteče pri tem je če so večina teh depozitov v naših bankah, ki imajo poleg teh še polno manjših depozitov v višini nad 10.000, da te iste banke niso sposobne ali še bolj nočejo s tem podpreti našega gospodarstva.

  • Elvis Makovec 10:21 25.avgust 2012.

    Bojovi; Kratko in jedrnato! Všečkam.

  • Oseba_ 10:14 23.avgust 2012.

    Slovenci imajo keša , in imajo radi keš

  • allstarr111 11:21 23.avgust 2012.

    reklamo za tale članek ste objavili že včeraj, danes pogledam vidim da dejansko Vi sprašujete KDO jih ima, dobr da niste plačljivi, ker ker bi v tem primeru šlo za zavajanje, no plačljive so reklame, ampak mene to ne tolče ...prikaži več po žepu, bo pa verjetno kmalu kdo seštel 2+2 in takrat bo konec.

  • Pepe007 10:23 23.avgust 2012.

    Po mojem je članek močno zavajajoč. Človeku je lahko potekel tudi večletni depozit in je dobil obresti za več let vezave.

  • bojovi 13:40 23.avgust 2012.

    Če je pošteno prišel do denarja, mene ne moti, če pa je v stilu Bavčarja potem me zelo moti.

  • mirko 09:54 23.avgust 2012.

    Koliko še morajo nekateri Slovenci imet denarja V Liechtensteinu, Cipru, Švici, Kajmanskih otokih, ... ?!!!ssTega Slovenci ne bomo izvedeli nikdar. Posebno zanimiva je Švica. Če slučajno potujete z letalom v Južno Afriško republiko, boste na letališču ugotovili, da imajo ti ...prikaži več ti državljani svoj lasten vhod pri carini. Vsi svetovni politiki vedo, da so to države, ki njihove banke uradno perejo umazan denar, ampak se to nikoli ne bo spremenilo, saj so tudi oni tisti, ki tja skrivajo svoj denar.

  • Msreader 18:51 23.avgust 2012.

    Edino, kar bi moralo zanimati novinarje in drzavo je vprasanje, ce je davkarija preverila izvor denarja in ce so bili placani davki.Zgornji populizem pa kaze na nevoscljivost Slovencev. Ko je potrebno objaviti seznam davcnih neplacnikov se takoj vzdigne ...prikaži več urad informacijskeva pooblasčenca in smetana slovenske družbe (le zakaj?), tiste ki se zaupajo v nase ustanove pa bi seveda najraje takoj objavili z imenom in priimkom. Tako da cestitam varcevalcu (seveda ce je placal davke), ki v nasih ustanovah varcuje in tako pomaga tudi slovenskemu gospodarstvu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.