Svet
143 ogledov

Vsaki šesti vrsti grozi izumrtje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjiDrekiVsepovsod 09:53 03.maj 2015.

    Pomembno je da mi ločujemo odpadke...zato tudi dražje plačujemo...in imamo vpliv na onesnaževanje enak temu, kakor bi mački prepovedal loviti ptice :)

  • dimnikar 12:07 03.maj 2015.

    Ti si kratkomalo idiot. Razmerje med materijo in antimaterijo, zaboga, kakšne to klatiš jebemti, izobrazi se malo, preden zastrupljas informacije na tak slaboumen način.

  • JohnSmith30699 12:23 03.maj 2015.

    in seveda se se kaj apokapoliptičnega ne zgodi rabimo takoj, nujno, uvesti nove DAVKE! !!!!1111! Samo tako lahko rešimo naš planet!"

  • BenX 13:32 03.maj 2015.

    to vremensko sra*** je samo eno veliko nakladanje, da bi MI imeli občutek krivde in bi nas elita lahko še bolj obdavčila in omejila v pravicah in svoboščinah. CO2 in podobne štorije... ne me f***. res da zastrupljamo lokalno okolje, ...prikaži več ne pa globalno segrevanje in podobno blebetanje. folk, ne nasedat na podobne finte. isti politiki, ki gradijo naftne ploščadi nam solijo pamet o onesnaževanju. malo za razmislit.

  • tomaz 12:54 03.maj 2015.

    @dimnikar, če nečesa ne poznaš, potem to še ni vzrok, da tistega ki pa ve, kar ti ne veš, proglasiš za idiota. Dejstva so že dolgo poznana, nenazadnje so tudi pospeševalnik dodelali v namenu, da potrdijo tudi definicijo amtimaterije. Verjetno ...prikaži večije. Verjetno veš, da prav vse zahteva ravnovesje, če se tehtnica premakne na eno stran, se nekaj podre na drugi. In to se dogaja na našem planetu. Energente izčrpavamo hitreje, kot jih narava lahko nadoknadi in tu se je razmreje podrlo. To je tudi glavni vzrok, da se tako hitro dogajajo neljube spremembe, ki nas vse bolj in bolj opozarjajo, da je potrebno na tem področju reševati naš planet.

  • tomaz 10:18 03.maj 2015.

    Po mojem sploh ni tako hudo, to kar je opisano v članku,je le delček nekega procesa, ki se dogaja v evolucijskem ciklusu našega planeta. Največja grožnja je, da smo z izčrpavanjem materialnih energentov porušili razmerje med materijo in antimaterijo, preko ...prikaži več, preko roba sprejemljivega in to je edini vzrok za spremembe, ki se nam dogajajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.