Avto
65959 ogledov

Vse novosti prometnih pravil, ki jih morate nujno poznati

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Velma_Emmert 17:54 09.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Modras 12:53 09.avgust 2021.

    Zavijanje v desno pri rdeči luči je bilo nekoč davno že dovoljeno in na križiščih označeno s posebno zeleno upognjeno puščico. Ampak pisec članka je premlad in misli, da se je svet začel vrteti z njegovim rojstvom.

  • zdrej 09:19 09.avgust 2021.

    Naj mi kdo to razloži: "Vozila težja od 3,5 tone lahko na avtocestnih postajališčih po novem parkirajo največ 25 ur, začetek mora biti označen." Kaj pa vikend zapore?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:17 09.avgust 2021.

      Na splošno omejitev tovornega prometa nad 7,5t velja v petek pred Veliko nočjo od 14. do 21. ure, ob nedeljah in dela prostih dnevih od 8. do 21. ure. Ob turistični sezoni, za katero se šteje čas od vključno zadnjega ...prikaži več konca tedna v juniju do vključno prvega konca tedna v septembru, pa ob sobotah od 6. do 16. ure, nedelje in dela proste dneve pa od 8. do 22. ure. Se pravi, da tudi ob dnevih kadar veljajo zapore za tovorni promet v nočnem času ni nikoli omejitev in je 25 ur razumen čas.

  • 28ce4e2f2141933b62bc27a07d7350b8ab04c046 05:23 11.avgust 2021.

    Tresla se je gora, rodila se je podgana!

  • poki 21:59 09.avgust 2021.

    Letos bo rekordno leto 28 jih je že pod rušo važno da se piše za kaj več pa ni volje vsak gleda samo še na svojo rit.

  • jozicamurn 23:32 09.avgust 2021.

    Še nikoli me ni ogrožal prehitro vozeči avto na prehitevalnem pasu za mano, ki mi blenda in je živčen (takšne spustim naprej, saj imajo ponavadi boljše in sposobnejše mašince, ki lahko hitro zavirajo iz 200 na 100). Prej bi rekla, ...prikaži več da so me ogrožale počasnele na desnem voznem pasu in nekdo, ki ne doseže pravilne hitrosti pri vključevanju na avtocesto ali pa nekdo, ki ne gleda v levo ogledalo pri menjanju pasov.

  • stilist 07:48 09.avgust 2021.

    Ni mi jasno, zakaj ta portal in novinarji tako navijate za visoke kazni, Glede na slovenske plače, so kazni kar visoke.

    • rd2dmk2 08:56 09.avgust 2021.

      glede na to da imamo 20 letnike ki imajo že preko 30 obravnav policje ( beri članek iz nekaj dni nazaj ), so kazni očitno še zelo majhne. pa ne mislim v denarju. mogoče bi bilo kaj drugega bolj učinkovito. ...prikaži več. recimo motiko v roke pa hajd na njivo plevel očistič .. pa pasjo ovratnico okol vratu, ko si pet sekund pri miru pa eno dozo štroma.. pa ene 3 mesece takole. aja.. pa advokat zraven isto kdor ga bi zastopal.

    • zdrej 09:19 09.avgust 2021.

      Če ti pa nižajo za tiste zelo pogoste. Sicer pa kako vidiš tu navijanje? Zadevo je treb predstaviti javnosti.

    • sandi76 09:00 10.avgust 2021.

      Če ne delaš prekrškov , ni kazni ! Ali pa jih morda ti nabiraš preveč ?

  • Avatar drecos
    drecos 08:52 09.avgust 2021.

    sam denar jim disi lopovi

    • Avatar torolino
      torolino 17:13 09.avgust 2021.

      Kdo te razume? Kazni so se znižale in so podobne kot v evropskih državah.

  • bobubob 20:15 09.avgust 2021.

    Če bi polovili in iz prometa učinkovito odstranili tistih nekaj % prepotentnih voznikov, ki razen fizične ovire ne spoštujejo prav ničesar...bi praktično naredili precej več, kot takole papirnato.

    • sandi76 09:01 10.avgust 2021.

      Se strinjam. Tako pa prihaja do takih člankov , ki navajajo " policija ustavila starega znanca, ki ima že 30 prekrškov .... " Zaradi takih tipov se ukrepi zaostrujejo, trpimo pa vsi !

  • jozicamurn 23:34 09.avgust 2021.

    Najbolj mi gredo na živce tisti, ki namerno zavirajo, ker mislijo, da sem se jim preveč približala. Takšni so najbolj zahrbtni in nevarni, bogaboječi posamezniki, ki so večinoma presrani in bi jim prepovedala nadaljnjo vožnjo. Imamo tudi paciente, ki kar ...prikaži več naenkrat brez potrebe zavirajo na prehitevalnem pasu, čeprav ni nobenega avtomobila pred njem.

    • sandi76 09:02 10.avgust 2021.

      Nikakor pa nisi ti tisti voznik, ki bi se res "prilepil" za tistega pred seboj ?

    • jozicamurn 10:07 11.avgust 2021.

      Nisem, pa četudi bi se prilepila, nima kaj zavirati, če pred seboj nima nikogar. Posrani vozniki.

  • benlora 13:22 09.avgust 2021.

    Očalarji pozor!? .. To je res sam kasiranje..... En se slika brez očal pri vozniški pa lahko mirno brez očal vozi do 80leta...tisti ki pa imamo očala pa že itak vemo da moramo to kontrolira..... In še pri 1.25 dioptrije ...prikaži več moram na 5 let to rihtat?? Sam keš vlečete tam kjer se da.... Kt da ni dost da si moram plačevat tko in tko pregled pa nove leče..... En pa napol slep loh voz tako do penzije in še naprej...

  • Baraba1952 08:23 09.avgust 2021.

    Na STA- že imate plače?

    • ico8 12:44 09.avgust 2021.

      Bolac me kuri za STA-vkajoce bizgece!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.