Avto
68 ogledov

Vse več jeznih voznikov na cestah

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 07:30 05.november 2013.

    prim se bicikla

  • d 07:30 05.november 2013.

    dolenci ... oni se rodijo nesposobni

  • Jože Šemrov 08:40 04.november 2013.

    Spoštovani najboljši vozniki,dajte se že enkraz umirit in raje ocenjujte svojo vožnjo. Samo najboljši vozniki mislijo, da znak 60km/h pomeni dassm orajo voziti najmanj 60km/h. Velikokrat preverjeno, pri znaku 40 naravnam hitrost na tempomatu in kaj se zgodi, vozniki za ...prikaži večki za mano dobivajo živčne napade. Obstaja velika nevarnost ,da se jim razlije žolč ,posledično lahko nastopi tudi smrt. Umirite se že enkrat keleriki.

  • KOJAK 08:41 04.november 2013.

    Ali pa, če bi bili ljudje malo bolj potrpežljivi... bi nam bilo vsem lepše in varneje na cestah.

  • tralala 08:50 04.november 2013.

    Al pa imbecilni vozniki, ki gredo vsako jutro iz Grosupljega v Ljubljano. Katastrofa, vsak sleherni dan se STOJI na avtocesti, ker se ne znajo pravilno vključevati na AC.

  • YaKo 09:38 04.november 2013.

    TOČNO !

  • Buca Dunlop 11:23 04.november 2013.

    Tudi v Laibachu in okolici ni nič drugače - pol zastojev nastane zaradi takih voznikov!

  • d 07:30 05.november 2013.

    prevec je nesposobnih na cesti da bi bili bolj potrpezljivi

  • d 07:31 05.november 2013.

    bogi si ...

  • Peric Mitja 20:11 04.november 2013.

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CId-uAr34rg

  • d 07:28 05.november 2013.

    Jaz moram na zalost vsak dan blendat, trobit ali se jeziti v kaksni drugi obliki zaradi debilov na cesti. Mrs na javne prevoze ce ne znate vozit.

  • d 07:29 05.november 2013.

    ti si ze en tak debil k ga nocm vidt na cesti

  • mb 08:22 04.november 2013.

    kakko naj "Normaln" človek ostane mirn, če pa je za volanom 90% ljudi, ki ne bu smeli imeti izpita.nekaj primerov :omejitev 70, vozi 40.50omejitev 50 vozi 30-40zelena luč na semaforju, vozilo brez tehtnega razloga zmanjša hitrost ...prikaži več iz 50 na 30 ( verjetno, da bi počakal na rdečo, kljub zeleni... )uporaba smerokazov neznanka5 se jih nabije v križišče, tako da nastane lep zastojpred vsakim zavijanjem v ulico zmanjšajo hitrost iz divjih 40 na slabih 20ko se vklopi zelena na semaforju, začne razmišljati ali naj sputi ročno in da v prvo, ali naj počaka še nekaj sekund ( morebiti pa je zelena le napaka )brez razloga na prazni cesti začne zaviratiitdmogoče sem jaz nor, ampak to se konstantno dnevno dogaja v mb. tudi, ko so ulice še prazne ( zjutraj pred 6 )

  • Jože Šemrov 08:40 04.november 2013.

    Spoštovani najboljši vozniki,dajte se že enkraz umirit in raje ocenjujte svojo vožnjo. Samo najboljši vozniki mislijo, da znak 60km/h pomeni dassm orajo voziti najmanj 60km/h. Velikokrat preverjeno, pri znaku 40 naravnam hitrost na tempomatu in kaj se zgodi, vozniki za ...prikaži večki za mano dobivajo živčne napade. Obstaja velika nevarnost ,da se jim razlije žolč ,posledično lahko nastopi tudi smrt. Umirite se že enkrat keleriki.

  • Johan Spohan 17:07 04.november 2013.

    Dobro da imamo toliko superšoferjev da komentirajo.Torej: bolje je veljati za bedaka, ali pa komentirati in in odvrniti vsak sum o tem.

  • nacetace 08:14 04.november 2013.

    Zakaj novinarji vedno usmerite debato v nepravilno smer - vse preveč jeznih šoferjev?Pravilna pot razmišljanja je: zakaj se razjezijo? Imate objavljen seznam napak med vožnjo, ki kažejo na neetični odnos na cesti.Vsaj logika do sedaj je bila, da ...prikaži več etiko in vožnjo učijo bivši skladiščniki in sprevodniki. Če bi učili etiko bi bilo tega manj.Zakaj se že enkrat ne lotimo teh problemov na pravi strani, samo kazni za prehitre, etc.Poglejmo zakaj smo taki, kdo je kriv in ne zakaj ne upoštevamo predpisov.Vožnja 70km/h v omejitvi 90 je bolj nevarna od 95. Zakaj? Zato ker jezimo za seboj 20 šoferjev. Dajmo malo zrelosti na cesto ne samo štrafunge!!!

  • Peric Mitja 19:17 04.november 2013.

    nisem jezen šofer, ker če bi bil, bi že koga zadavil glede na to kaj vsega sem doživel v zadnjih par letih na cesti. Opazil pa sem da je dandanes zelo pogost pojav, ko se voznik avtomobila odloči nenadno brez ...prikaži več opozoril, na relativno ravnem odseku regionalne ceste svoje vozilo zaustaviti na sredi voznega pasa. Počakati 3-5 sekund in nato počasi speljati naprej ... seveda 2. in 3. vozilo za takim šoferjem pravočasno ustavita in se izogneta trku, ostali 3, kateri pa pripeljejo po možnosti izza ovinka in pred sabo zagledajo kolono stoječih vozil, pa seveda se ne uspejo ustaviti in zato temu primerno razbijejo svoje avtomobile, ko pridejo ven, pa nikomur ni jasno, zakaj so sploh stali tam. doživel to, in ne nisem razbil avta, na srečo sem bil 2. za tem voznikom.naslednja stvar ki je že skoraj del vsakdanjika, je to, da nekateri ko zgrešijo izvoz iz avtoceste se za njim ustavijo na avtocesti in potem rikvercajo do izvoza, to sem tudi doživel in bebec (tujec) ni videl, da se mu nimam kam

  • markus 19:39 04.november 2013.

    Vsakodnevno sem na cesti in se kar daleč vozim v službo in bi prosil pisoče, da se ne delajo preveč pametne. Dejansko večina (nasilnih) voznikov misli, da če je omejitev 100, da je to najmanj, kolikor se lahko vozi. Večini ...prikaži več je varnostna razdalja povsem tuja in čudim se, da ni še veliko več nesreč. Strinjam se s tem, da tudi prepočasen ne smeš biti. Itak, da ne, saj tudi s takšno vožnjo lahko ogrožaš ostale. Mene samo moti, da če je omejitev 130, zakaj za božjo voljo me dejansko vsi silijo, da vozim več? Prehiteti me nočejo, a skoz so dejansko v mojem avtomobilskem zadku. Ne daj bog, da bi se zgodila kaka nepredvidena situacija in bi moral naglo zavirati. Zato obstaja varnostna razdalja, da se v primeru nepredvidenega lahko še varno pravočasno ustaviš. Vendar ne, Slovenci tiščijo gas, pa če se že 500 metrov prej vidi, da je nek zastoj.

  • hefe 09:25 04.november 2013.

    Znak 60 km/h tudi ne pomeni, da morajo voziti manj kot 50.Majo pa očitno nekateri nastavljen tempomat na 60 kjerkoli se vozijo. In potem so v prekršku praktično konstantno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.