Slovenija
64 ogledov

Vse več opominov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 11:34 27.januar 2014.

    Misliš, da bi pod plešastim in njegovim vojakom bilo kaj boljše??????

  • mrki 10:32 27.januar 2014.

    ma ne no !!!??? saj po besedah ŠIVILJE in njenih palčkov se pri nas cedita med in mleko in je konec - kako že ??? - uničevanja socialne države !!!

  • dragec 15:00 27.januar 2014.

    Mirkec, vidim, da te muči zadeva, ki tudi mene moti (nesposobnost prodaje državnega premoženja, zdrave privatizacije, uporaba sistema korporativnega upravljanja v ostanku državnega. Osebno bi videl, da je 80 % podjetij privatiziranih (pa če hočeš, tudi zdravstvo). Moti me ...prikaži več pa drugo, da so naši lastniki tako neodgovorni do svoje lastnine (primer Mure). Moti me na tisoče SP, ki ne funkcionirajo. Glede davkov, to ti je mirkec ukaz iz EU, mi ga samo izvršujemo. Verjetno je, da bi se tudiplešasti poslužil te oblike polnjenja proračuna.

  • mirko 14:17 27.januar 2014.

    Vseeno mi je pod katero vlado stradam in me zebe, pomembnejše je pod katero vlado vidim na koncu tunela luč. Pod to šiviljsko vlado je ne vidim celo nasprotno, hodimo še globje v tunel, vse do zadušitve. Iskreno ti privoščim ...prikaži več da bi tudi ti začutil krizo, v kolikor seveda nisi birokratski molj v državni ali javni upravi ki še dejansko ne ve kaj je kriza. Povej mi kakšna je razlika v dejanjih lastninjenja med Kordežem, ki že sedi v restu in Rigelnikom ki verjetno nikoli ne bo sedel, ker je na pravi strani (Kučanovi-ultra levica).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.