Slovenija /slovenija/crna-kronika
118932 ogledov

Po pošti dobil paket, ki ga ni naročil, v njem pa ...

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 06:58 08.januar 2024.

    Po prijavi na Policijo z vsemi dejstvi, kot je to, da je pošiljatelj goljufal za večkratnik vsote 50E, da je Pošta Slovenije denar dostavila goljufu se po dobrem mesecu zgodi.....dopis tožilstva, da je vsota kaznivega dejanja prenizka in tožilstvo odstopa ...prikaži več od pregona....ter ostali blabla... Podpis nečitljiv oziroma bolj ''kvačka'', podpisnika-osebe niso navedli. In vprašam se, kaj ti uslužbenci res zaslužijo višje plače?

    • popokatopetl 11:58 08.januar 2024.

      Ja problem je da se to ne preganja sistematično, tudi na nivoju EU. Internet je žal kot divji zahod. Ne znajo zašit ne mailh ne velikih goljufov.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:54 08.januar 2024.

    Mislim,da je to preslaba komunikacija v družini!! Doma imamo navado,da v primeru,če kdo kaj naroči pove vsem,za koliko pričakuje paket v nasprotnem primeru se pošiljka Ne prevzame!!

    • timja 11:34 08.januar 2024.

      tako delamo tudi mi in na preverjenih spletnih straneh, amazon, bestsecret, slovenske strani.....

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:21 08.januar 2024.

    Ne naročajte majic in čevljev,tle so največje goljufije.Naročiš majico za 50 evrov,dobiš za 5 evrov

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 14:09 08.januar 2024.

    No, pošta mora nekomu denar nakazati in št. bančnega računa obstaja. Torej je ukrepanje možno. Končni rezultat je sicer vprašljiv, ampak več bo raziskovanja nek rezultat mora biti.

    • ivan21 18:56 08.januar 2024.

      Pošta, ne izda, Kam je nakazala denar, prav tako tudi razne hitre pošte, to pomeni samo eno, VSI SODELUJEJO PRI PREVARAH, sicer bi povedali kam so nakazali denar.............

  • munja 14:52 08.januar 2024.

    Da ni nobenega sledenja temu, to ne verjamem, ker nekomu se ta denar mora nakazat, samo nobenemu se ne da s tem ukvarjat in raziskovat.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:26 08.januar 2024.

    Danes je vsako poslovanje vezi sledenja,vsak artikel ko pride iz proizvodnje je deklariran in vse po datumih in knjižen kam gre od začetne točke in do končne .Kako za vraga se ne da artikel zasledit ,kdo ga je poslal,plus tega ...prikaži veča so zato kamere in ne vem kaj,pa se nič ne ujame takih nepridipravov.Vse skup se mi zdi da to dela pošta sama,če že nič ne vejo kako in kaj.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:39 08.januar 2024.

      Ja, to bi morala pošta reagirat,sam jih boli k,važno da imajo oni plačano poštnino,na koncu so lahko celo vmešani

    • Ender3 11:08 08.januar 2024.

      Garancija 👍 s 1.1 so si zvišali ceno poštnih storitev. Inflacija..pa to 😌

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 09:04 08.januar 2024.

    Sam osebno naročam preko interneta izključno pri preverjenih trgovcih in to sta E-bay ali Amazon ali pa domači Mimovrste in še katera domači . Ni se mi še zgodilo , da bi mi poizkušali kaj podtakniti in upam da se ...prikaži več mi tudi ne bo, nemogoče pa ni. Lahko jim uspe , toda veliko več je možnosti , da jim ne bo uspelo. Plačevati pa je treba na internetu ali s predplačniško kartico ali pa s pay palom ali pa po povzetju. Nikoli pa z master card ali pa z bančno kartico na kateri je številka računa.

  • rd2dmk2 09:44 08.januar 2024.

    drugo pisanje pa je tole. ko greste k preverjenemu trgovcu v SLO vam za izdelek ranga 15€ zaračuna še zavijanje in poštnino okol 5€. hm.. isti izdelek se da kupit pri kitajcu direkt za 90 centov in poštnino s daljne ...prikaži več kitajske za 50 centov. preverjeno. sem preveril osebno. in sedaj je največja žalost to. da naš trgovec ki prodaja to pizdarijo namesto da bi jo dodal kot darilo drugim mogoče res bolj vrednim izdelkom se takole spravlja v drek. p.s. preberite moj drugi post , pa se lotite posla.

    • ivan21 18:53 08.januar 2024.

      Res, je kupiš pri Kitajcu za 2€ potem te pa pošta Slovenije oguluzne še za 3-5 x zaradi preverjanja če je DDV plačan. Samo za informacijo, Orban tega ne počne, lepo pobere se DDV, ki pripada Sloveniji in pošlje naprej ...prikaži več brez preverjanja. Boljše majhne porcije, pa pogoste, kot velike in redke

  • rd2dmk2 09:41 08.januar 2024.

    oh, ja preverjeni trgovci. malo poglejte kako se dela na e-bayu ali amazonu. 90 % prodajalcev je PREPRODALCEV in tudi v sloveniji je mnogo inštrukcij kako zaslužit na netu z prodajo na spletu. torej se registrirate na netu, pogledate kaj ...prikaži več kupite lahko pri kitajcu in greste v telefonski imenik telekoma. vse registracije firme vas naučijo guriju s spleta. in tako se jezite na koga ? hahahaha NA SOSEDA. ps srečno v 2024.

  • urban0 16:53 08.januar 2024.

    Zagotovo to "sranje" kot omenjate v članku ne bi dobili za 50 centov in Kitajci meni niso še nikoli poslali nobenega sanja, so mi ga pa pokvarjeni Britanci...

  • Idioti 13:53 08.januar 2024.

    Kaj se Gen, pol. uprava dela pametne, ko pa ne lovijo bande ki enako vara. Če naletite na GM WEB doo Ljubljanska 45 Kamnik ali pa naslov v Polju ne naročajte . Vsak oglas poglejte do konca, kajti to podjetje ...prikaži veče ima svoje prodajalce , ki pa se na koncu le morajo identificirati s tem podjetjem. No in ko jih greš prijavit za goljufijo na PP Kamnik , ti povedo , da je vsota 24 € premajhna za njihovo ukrepanje . Je 24 € res majhno, samo isto prevaro z istim proizvodom je doživela tudi svakinja na Braću

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:30 08.januar 2024.

    Verjamem, da kdo nasede, samo, da se takim barabam ne more na prste stopiti je pa tudi hudič.

  • urban0 16:56 08.januar 2024.

    Nobenega "sranja" za 50 centov ne boš in tisto na sliki je zagotovo več vredno...

  • lara4 20:58 08.januar 2024.

    A se lahko naučite slovenščine, kretenski 24.si

    • Zvono 23:47 08.januar 2024.

      Članek je pravilno napisan, razen tipkarske napake - enega u, namesto i. Verjetno vas motijo citati. No, za te pa res velja, da bi pisci morali obnoviti ure slovenščine.

  • urban0 16:54 08.januar 2024.

    Etrdggefhjitghg

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.