Slovenija
24 ogledov

"Vseeno je, ali v glavo dobi kocko od desnega ali levega"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 12:02 08.december 2012.

    in kaj bi tem "huliganom " naredil ti?? Elita jih je uničila ,vzela bodočnost,ponos,dostojanstvo in oni vidijo to kar ti ne vidiš!!..Vidijo svoje očete kako jih je elita izsušila življenja in dejansko tudi ubila..Mladi pa ne želimo tako živeti..HOČEMO pravno ...prikaži večo državo,HOČEMO pravico da si lahko urejamo svoje življenje pod normativom "človek ne žival"..eno življenje je vredno nakupa strehe nad glavo,cujn ,čevlov,avta,..vseh človekovih dobrin ,ki jih človek DANES nujno rabi...ne mogoče čez 20 let..ne jutri...danes!! Katera oblast ne nudi osnovnih človekovih pravic..je za moje pojme kriminalna združba in ne rabi obstajati!!...in poglejmo naše in jih ocenimo...1. kriminalci ali 2. sposobni voditelji (tretje ni)

  • feferon 16:16 06.december 2012.

    Ne me basat. Edina razlika je, da ste zafural situacijo, ko ste ljubljanske policiste, gnal v Maribor izzivat in tepit ljudi. Potem se pa narod ne ustavi več. V LJ ste pa mariborske poslali , ki so bolj normalni.Ljublanske lahko ...prikaži večo samo vprašam, če so se fajn počutil, ko so štajerce mlatil. Pa ne mi zdaj huligane sponašat, ker jih v prvi vstaji ni bilo.Bili so huligani-policisti!

  • tartufka2226 21:26 06.december 2012.

    Vsi ti huligani imajo ime in naslov prebivališča.To seveda ne bomo izvedeli ali bo spet zastaralo ali see bodo listi izgubili.

  • dragec 12:14 07.december 2012.

    Vseeno je, ali v glavo dobi kocko od desnega ali levega" - ni res, z desne je močnejši met!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.