Zdravje /zdravje/otrok
22396 ogledov

Fant je ostal brez obeh rok: "Ko je počilo, je bilo tako, kot bi počila bomba"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Holly_Blake 16:53 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprost0 tipkanje in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • Charlotte_Anton 14:00 21.december 2018.

    Prejšnji mesec sem zaslužil 32497 $ z uporabo spletnega najučinkovitejšega od treh do petih ur na mojem prenosnem računalniku in to je bilo tako čisto, da po mojem mnenju nisem mogel sprejeti kot verodostojno, če prej ne rabim te spletne ...prikaži več strani. če tudi vi hočete zaslužiti to vrsto ogromnega denarja, potem pridi in postanitee del nas. to internetno spletno stran na spletu ........... ..... >>>>>>>>> http://www.Internet43.Com

  • kontrahan 20:45 17.december 2018.

    Tu se policaji lahko pretgajo, pa bo bore malo pomagalo. Če starši ne znajo naredit reda in vzgojit svoje otroke, potem je to jalovo početje.

  • wingspan15 09:27 19.december 2018.

    Če bi prepovedali prodajo petard, bi se tovrstne nesreče ne zgodile. Sicer so pa starši večinoma bolj neumni, kot otroci. Ti pa se seveda učijo od staršev.

  • marija34 12:50 19.december 2018.

    Za takšne in podobne stvari so odgovorni starši kateri otroke učijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.