Slovenija /slovenija/crna-kronika
18 ogledov

Vsega je kriva balkanska počasnost

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:39 22.november 2012.

    Opravičilo za nesposobnost. Preizpitati tega Panjana!!!

  • mrki 08:54 22.november 2012.

    To bomo lahko rekli šele čez kakih 5 let. Do tedaj pa spremljat finančna stanja njegove družine in sorodnikov !! :)

  • Ferluci 09:22 22.november 2012.

    "Sodišče jih je iz 23 tisoč strani obsežnega sodnega spisa izločilo šele pred dvema tednoma.." In kdo naj bere takšno solato? Več kot 30 stani branja na dan celi dve leti? Vse je zblojeno. Dvomim, če se je sodnik poglobil ...prikaži večl v vsebino. Jasno, potem se pa iščejo 'procesne napake' !

  • sprehajalec 08:55 22.november 2012.

    Ma, boji se jih. Za sojenje mafijcem rabiš persono. Italijani so šele po dolgem času dobili pravega na jugu. Takale sojenja NISO za Slovenijo, ker jim ni dorasla. Treba narediti sporazum, da se takele izroči ali Italiji ali Srbiji, oziroma ...prikaži več tistemu, ki jih hoče. Kot da bi lokalnega trenerja v kinološkem društvu postavil za krotilca tigrov. Ne more takle iz sodišča v ljubljani, ki se ukvarja z dednimi spori in pijančki za volanom soditi takimle kalibrom. Se jih na smrt boji.

  • DUSANJ2000 10:05 22.november 2012.

    Panjan - res je Kos samo nogometni sodnik, pa vendar je boljši na svojem področju kot vi sodniki vsi skupaj. Lahko se vi zajebavate, ker delujete z davkoplačevalskim denarjem in "večnim mandatom".

  • francek 08:50 22.november 2012.

    Seveda niso našli pismenih pogodb, ker teh sigurno ni samo to še ne pomeni, da je vse v redu. Kot davkoplačevalcu mi vsak mesec trgajo od plače in ta denar gre tudi za dotičnega sodnika, trdno prepričan sem, da si ...prikaži več mojega denarja ne zasluži !

  • Ronald Reagan 08:57 22.november 2012.

    Slovensko sodstvo je najglobja in najbolj usmrajena greznica na svetu.In nihče me več ne prepriča v nasprotno. Noben Panjan, noben Masleša, noben Pličanič, noben Gorenak, noben Fišer, noben Pahor, noben Turčin, noben Jankovič, noben Janša,ma noben.............Edino kar več ...prikaži več ne vem je, kako naj vzgajam svoje otroke. Če jim bom rekel, da se kriminal ne splača, se mi bojo smejali...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.