Slovenija
17 ogledov

Vstajniki hočejo odstop Bratuškove

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Minovak
    Minovak 13:06 03.september 2013.

    Dajte, dajte, kakšni vstajniki neki. To je le podpovprečna skupina ljudi, ki si pustijo oprati glavo vsakomur (pravzaprav samo levim), ki jim obljubi nebesa ali primakne kakšen evro. Tako se lahko samo vprašamo, koliko jih bo prišlo - eden ali oba.

  • privat 13:26 03.september 2013.

    verjami da bo prišlo do tega...ali mi hočmo ali nočmo!! Pozdravljam vsak napredek malih ljudi!¨!

  • gornik 14:04 03.september 2013.

    če mi dajo 25EU na uro se grem tudi jaz dret.

  • colibri 14:08 03.september 2013.

    DOKLER NE BODO NEKOGA NA KOL NABILI, VEDITE DA NI NITI NAJMANJŠEGA UPANJADA SE STVARI POPRAVIJO.

  • jureh 15:55 03.september 2013.

    Čisto navadni papki in manipulatorji ... Jankovič jim je po KPK dokazano pokradel 2,4mio€ pa tudi s prstom ne mignejo!!!Sram naj jih bo te neke "wannabe vstajnike"!

  • crvit 18:26 03.september 2013.

    Tud janković pride na vrsto še proso bo da ga pustijo pr miru in rade volje bo vrno ves denar ki ga je potamanil.

  • Šemefuky 22:04 03.september 2013.

    Ko bodo prišli s kosami in vilami bom zraven, dokler recitirajo pa naj kar, brez mene.

  • Tupamaros 13:50 03.september 2013.

    Ne nekoč ne včeraj ne danes ne more nihče biti direktor , vodja ali upravljalec ustanove podjetja ali navadnega hleva če ni v Partiji ali danes v stranki, ki je partijski derivat.Vstajniki pa pri "vstajanju" nosijo zastave z rdečo ...prikaži več zvezdo in transparente jogurt revolucije. Moj pokojni ded je takemu vstajenju rekel: "trese polž hrast".LPTupamaros

  • crvit 18:25 03.september 2013.

    In kaj bodo dosegli tile nič čisto nič kaj vstaja treba je v parlament pa ga dodobra prezračit politike pa na cesto zmetat če se bo pa keri kaj buno pa ga naj po laph tresnejo.Potem pa vse lopove in ...prikaži več tajkune na sramotilini steber tako dolgo dokler ne skašlajo pokraden denar nazaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.