Svet
4447 ogledov

Vstop v Avstrijo - tako je po novem

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marko345 10:15 22.februar 2022.

    In zakaj lahko Avszrijci v Slovenijo vstopijo brez vseh dokumento. Zato, ker imamo nesposobno vlado, ki bi morala uvesti enake pogoje za Avstrijce pri vstopu v Slovenijo.

    • blayo 10:24 22.februar 2022.

      Enake pogoje čemu? Praktično vsaka EU država ima svoje pogoje, kaj ti tukaj ni jasno? Ojoj revež bogi... Avstrijci lahko k nam mi pa ne k njim... v jok pa na drevo 🙈

    • marko345 11:40 22.februar 2022.

      Ma tebi ni jasno nič, uveljaviti je potrebno recipročnost. Če Avstrija od nas zajteva osebni dokument, bi ga morali tudi mi. To je recipročnosz oz enaki pogoji za vse. To razume vsak osnovnošolec. Ker tega ni, v Slovenijo prihaja orožje, ...prikaži več mamila itd. Ma dosz te mam.

    • zdrej 11:59 22.februar 2022.

      Kaj komplicirate? Kaj potem to lahko razširimoto v , da bi morali v Rusijo tudi brez vize in ostalih dokumentov? Pa pač ne gre. Če nekam greš, se prilagodiš ali pa ne greš. Vse ostalo je šank debata. Tak so ...prikaži večo se njihovi predstavniki odločili in tako je. Čez kako leto bo vse nazaj. Tisti, ki pa hodijo vsakodnevno prek, pa imajo primerne papirje, kakšen dodaten strošek. Vendar tega naša davčna zaprava ne bo upoštevala.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:06 22.februar 2022.

    Tele Avstrijce mede pa še bolj k Slovence zadnje čase.

  • Avatar pantani
    pantani 11:40 22.februar 2022.

    Ne hvala,me ne vidijo fašisti.

    • zdrej 11:55 22.februar 2022.

      Da za nekatere so na žalost vsi fašisti. Da bi pa pogledali večjo sliko, pa niso spodobni.

  • Dusan12 10:36 22.februar 2022.

    Na mejo, na Ljubelj postaviti pajace Šarca, Medveda, Trčka, te afne so sposobne pregnati vsakega Avstrijca nazaj v Borovlje

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.