Slovenija
147739 ogledov

Vzajemna bo morala svojim članom vračati denar

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 08:07 26.april 2023.

    Ja, Vzajemna je dolga leta koristila naš denar za razvoj svojih ostalih produktov. ne dvomiom, da bo preživela.

    • munja 08:13 26.april 2023.

      Seveda bo preživela, samo malo je treba jokcat. Potrudit se bo treba, pa ponuditi druga zavarovanja. Zdaj so udobno spančkali in si delili dobičke iz našega denarja. Nič hudega jim ne bo, samo delat bo treba začet. Delo krepi človeka.

    • Avatar Leon
      Leon 12:55 26.april 2023.

      Tukaj pa verjetno ni kriva vlada dr. Goloba ?

  • Luksi 10:28 26.april 2023.

    Pravilno, že kar nekaj let sem vsako leto pri Vzajemni sklenil zavarovanje za tujino in glej ga zlomka, lansko leto sem na Hrvaškem rabil zdravnika. Ker naj bi imeli asistenco sem poklical tja in bili so jih sami izgovori, kako ...prikaži več se ne da in da stvari pač trajajo... Letos sem šel na Coris, kjer so mi uredili zdravnika za otroka sredi Egipta v nekaj minutah...

  • anica00 08:46 26.april 2023.

    Naj se naredi kontrola nad porabo, nad dobavitelji , nad zdravnike in njihov zaslužek. Naj se ugotovi, kje so zdravniki zaposleni , v bolnici ali pri zasebnikih. Naj vsaki oddelek kontrolira sebe in ne preko gruče direktorjev , ki pojma ...prikaži večma nimajo , kaj se dogaja. Naj se zidajo varčne bolnice in ne potratne steklene palače, ki pozirajo energijo. Kot npr. OI. Naj se racionaliziraju predimenzionirani bolnišniški objekti in naj se iz iz njih naredijo novi oddelki.

    • Avatar Leon
      Leon 13:02 26.april 2023.

      Ali poznaš program vlade dr. Goloba glede reforme zdravstva ? Dr. Loredan je začel z iskanjem krivcev za čakalne vrste in porabo sredstev in takoj so se oglasili janševisti,ki so aktivirali upokojence ,da so čez noč zahtevali svojega družinskega zdravnika ...prikaži veča . Najlažje je nategniti upokojence ,ki ne mislijo s svojo glavo in se prodajo za kozarec pijače . Danes nihče ne več ne govori o osebah brez družinskega zdravnika .

  • onxxx 11:20 26.april 2023.

    To ni pošteni. Tudi tistim ki so prekinili zavarovanje bi morali izplačati sorazmerni delež glede na leta plačevanja.

    • AnitramZ 15:24 26.april 2023.

      Točno tako, ker če je nekdo vplačeval 25 let je to kar precej denarja...za nič koriščenja v mnogih primerih!

  • Eddie 08:34 26.april 2023.

    Časa za prekanalizirat denar imajo torej dovolj...

  • Avatar Leon
    Leon 07:27 26.april 2023.

    830 članov Vzajemne bi bilo tako upravičenih do deleža Vzajemne....mislim ,da manjkajo tri ničle ....830.000 članov . Torej bo tudi delež temu primeren . 🍺

    • munja 08:10 26.april 2023.

      Leon, površno si prebral, piše 830 tisoč.

    • Avatar Leon
      Leon 08:25 26.april 2023.

      Lapsus ....

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:58 26.april 2023.

      Ni lapsus, dejansko so napisali 830 članov...So pa vmes popravili..

    • Avatar Leon
      Leon 09:03 26.april 2023.

      Res je ! Prvi del zapisa sem kopiral ....nato dodal komentar ! Hvala !

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:58 26.april 2023.

    Bojim se, da se nekateri prezgodaj veselite, ker se boste na koncu za pričakovanja obrisali pod nosom. V primeru Vzajemne gre izključno za pravico zavarovancev do upravljanja in ne do lastnine zavarovalnice, ker če bi obstajala lastninska pravica bi to ...prikaži več pomenilo, da bi morala zavarovalnica vsakič ob smrti katerega od njenih zavarovancev njegov lastniški delež prenesti na dediče, poleg tega pa bi morala za morebitne letne presežke, torej dobiček, svojim zavarovancem izplačevati dividende. Torej!?

  • anica00 08:53 26.april 2023.

    Nisem mogla pisati naprej. Zablokirali so me. Samo da povem, da bi iz vhoda KC v Lj. lahko naredili več izdelkov, ker je sam vhod velik kot nogometno igrišče. Na vse zadnje, za kaj smo ba 2 mil prebivalcev imeli ...prikaži večli štiri zavarovalnice. Da smo plačali zaposlene, namesto pacientov? Zadostovala bi samo ena. Zdaj smo prišli do tega, ko več ne gre.

  • Avatar pantani
    pantani 11:57 26.april 2023.

    Vsak bo dobil 20€ na račun,to je to!!!

  • munja 12:48 26.april 2023.

    Nihče ne bo nič dobil, to je že vse "porabljeno" na tak ali drugačen način.

  • francek 09:48 27.april 2023.

    V vzajemni so si prizadevali ... ti zame jaz zase, in delili dobičke.

  • Avatar Leon
    Leon 13:08 26.april 2023.

    Hasan pozabil si zapisati ; Roparjevi upokojenci bodo zahtevali odstop vlade dr. Goloba !

  • lojs 11:45 26.april 2023.

    spet nabijanje in natepavanje in predvsem bluzenje mnogih, ki se na nič ne zanimajo in nič ne vedo, razen če niso farbenblind ... to je še dobro ... semafor nekako obvaladajo, to je dobro ... klobasanje in nakladanje, da bodo ...prikaži več moral žurnal še kakšen server najet ... upajmo , da mu ne pogori ... noro, kakšne nebuloze, ne vem a res tale retromerkur tako švasa, kdo bi vedel

  • lojs 11:51 26.april 2023.

    največji problem bivše yugovine je bil ta, da niso mogle več najti novega titeja, kateremu bi se vsi klanjal in bi tudi vsaka piška počepnila ... če ga ni, ga pač ni ... kaj zdaj? ... jah pa sej so ...prikaži več rekli, da je vse naše, se pravi tudi moje, ampak niso pa povedali koliko je mojega ... pa dejmo domov znest tele firme, šravbe, cune, hrano, les, orodje ... in potem je spet nov dan ... no kaj pa potem

  • Hasan 10:34 26.april 2023.

    Iz Vzajemniga žepa v Golobov žep. Elektro tajkun se vedno znajde, ko je treba plenit državn idenar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.