Slovenija
33042 ogledov

Zavarovanci Vzajemne bi dobili 75 evrov v gotovini, ostalo pa ...

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 16:02 21.september 2023.

    Briga je koliko bomo dobili. Pomembno je, da bodo odpuščali, ker so zaposleni vsa leta živeli na zlatem jajcu in ni bilo nobenega posluha za zavarovance. Skrbeli so za lastno rit!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:53 21.september 2023.

    Eni si že manejo roke..obeta se jim dober posel.

  • RAJKO 14:13 21.september 2023.

    Migranti s avtomatski orožjem streljali na Hrvaško policijo.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 15:35 21.september 2023.

      Cigani pa na slovenske policiste. Nihče se ne oglasi. Kje je minister za notranje zadeve, kje predsednik vlade, kje predsednica države...

    • lojs 15:47 21.september 2023.

      res nepošteno do vseh tistih, ki jim je edini vir info. samo rtv ... tudi o tem se ne piše in govori, čeprav se intezivno izvaja tako kadrovska kot tudi programska čistka ... in ti uporabniki ne bodo vedeli ne ...prikaži več za ciganske posle, ne za migrante, ker bodo vsak dan lahko samo še pravljice poslušal

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:14 22.september 2023.

      A se je že začelo,sem vam rekel,da sem prihaja vojska islamistov,sam je že prepozno,še ne veste kaj nas čaka

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 08:17 22.september 2023.

      Garancija da ti razložim. Na SLO policiste so pred dvema dnevoma streljali in jih tepli s koli, cigani in ne islamisti. Pa s tem ne zagovarjam ilegalnih migrantov. Mene skrbi to da manjšina ustrahuje večino.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:20 22.september 2023.

      A tako,ja če pa policaji ne znajo narediti red,naj vprašajo srbske kolege,sem bil enkrat priča,kako se to “uredi“

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 08:21 22.september 2023.

      No vidiš o teh ciganskih poslih se pa ne poroča v medijih.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:24 22.september 2023.

      Tega res ne razumem,za vsako novinarko napišejo kdaj je rodila,o tem problemu pa nič

    • lojs 08:56 22.september 2023.

      seveda ne pišejo, ker je že toliko primerov, da lahko vsak čas poči, zato pa prikrivajo ... pred mnogimi leti so moral "zloglasne" strojane preseliti, sicer bi se z domačini pobili ... ampak kaj so pa potem strojani počel v ...prikaži več lj, se pa zopet ne piše ... (nekateri) domačini so raje tiho

    • lojs 12:55 22.september 2023.

      15.8., seveda praznični dan ... lahko bi se kdo zapeljal na brezje in si malo ogledal situacijo ... folk ki živi na socialcu, pa tak vozni park, ampak o tem se ne piše, bognedaj, da bi kak novinar se s ...prikaži več tem ukvarjal, on je škodljiv sovražnik ... če eu res tolko nameni za njih, naj še za nas ... poplave se bodo očitno reševale tako malo vsak zase, pa se znajdi ... naj vsak napiše svoje izkušnje

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 13:32 22.september 2023.

      Ciganov se še policaji bojijo kaj šele novinarji. Policaje natepejo s koli. Novinarje bi pa najbrž kar nasadili na kole. Divji zahod.

    • lojs 13:40 22.september 2023.

      dejmo na novo, ker je preveč tega, anion, se beremo v naslednji temi

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:13 21.september 2023.

    Ni mi všeč ta politična odločitev, niti mi všeč kaj dela Vzajemna z našim denarjem. Dividende se bodo spet prodajale, nekateri bodo nesramno bogateli na ta račun, na koncu pa bo šlo v privat roke, po možnosti tujcu. Za tistih ...prikaži več 300 zaposlenih, ki bodo odpuščeni mi je pa vseeno, saj pravijo, da je služb kolikor jih hočemo, samo delati se nam mora ljubiti.

  • francek 20:08 21.september 2023.

    Glede na to, da se vodstvo ne strinja z potezo vlade ga je potrebno nemudoma zamenjati.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:19 22.september 2023.

    In zdaj naj gre ena priletna ženica iz podeželja v Ljubljano odpirati borzni račun? Saj se norca delajo!

  • LolekinBolek 19:20 21.september 2023.

    Šešok 2 že nekje brusi koso.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:11 22.september 2023.

    Mene pa zanima koliko jih je zaposlenih v vzajemni?

    • radovednica 08:16 22.september 2023.

      Pa kaj nas to briga? Preveč, mnogo preveč, kot še marsikje ali skoraj povsod ("da si babe nihte pilijo), za vsako stvar pa čakaš, kljub predhodni najavi, da in kdaj prideš, pol ure ali več.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:17 22.september 2023.

      Skorumpirano vse do amena.Delavski narod bi se moral za en pesec dol vsest,pa da vidiš paniko

  • radovednica 08:15 22.september 2023.

    A 75 €? Sram naj bo vsakogar, še posebej (krivo)kljunasto nosatega filozofa Boštjančiča. Ja, kdo pa mislite bo odpiral račun za trgovanje, zato še plačal skoraj toliko, kot bo dobil v kešu. Kakšen račun le, kakšne delnice, kakšno trgovanje le ...prikaži več in za koga in kaj bo običajni smrtnik dobil? Podobno kot PID trgovanje v preteklosti, kjer so raznorazni, k sreči nekateri že pokojni lopovi, super obogateli, sicer si dobil "revščino". Koliko pa naj bi bila vrednost delnice neke Vzajemne? 0 koma Jozef!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:32 22.september 2023.

    O, že vidim kam pes tako moli, diši jim privatizacija vzajemne

  • sandi76 08:32 22.september 2023.

    Kaj bodo delničarjem bivše NKBM tudi vrnili pokradene delnice ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.