Slovenija
45 ogledov

Vzeli so si devet mesecev, vam so dali 13 dni

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 12:16 19.december 2014.

    Erik Potočar iz ministrstva za infrastrukturo ... JEDI GOVNA uradnik blentav. Sorry se nisem mogu zadržat, če kaj sovražim so razni apartčiki iz državne uprave ki blepetajo v tri krasne. Sam prodajam stanovanje že en leto in prvi inšpektor, ki ...prikaži več se bo oglasil pri meni se bo tudi krvavo useknil. Mogoče bi se gospodje (predvsem Erik Potočar) raje lotili kakšne črne gradnje kot pa jebanja ljudi s to izkaznico....

  • Avatar hal69
    hal69 13:00 19.december 2014.

    Aha, sem dojel. Oddajaš stanovanje za 364 dni, prekineš oddajanje in naslednji dan spet podpišeš pogodbo o oddaji. Se pravi, da ne rabiš te izkaznice. Zakon, mogoče sedaj oddajanje celo prijavim.

  • dezurni 15:38 19.december 2014.

    Pozdravljen, yogi! Če sem prav razumela, za vas velja 334. člen energetskega zakona ... Energetska izkaznica pa potemtakem ni potrebna. Če se stavba ali njen del prodaja ali oddaja v najem še pred pridobitvijo uporabnega dovoljenja, mora ...prikaži več investitor kupcu oziroma najemniku predložiti izkaz o energijskih lastnostih stavbe, ki je izdelan v skladu s predpisom, ki ureja učinkovito rabo energije v stavbah in je sestavni del projekta za pridobitev gradbenega dovoljenja. Po pridobitvi uporabnega dovoljenja mora investitor kupcu oziroma najemniku predložiti energetsko izkaznico. Lp, Barbara Eržen

  • spenjac 11:56 19.december 2014.

    @ Janez Zalaznik: Če oddajam stanovanje za manj kot eno leto: ali mi sploh ni treba imeti izkaznice, ali jo moram imeti in mi ni treba oglaševati z njo?

  • dezurni 12:23 19.december 2014.

    Pozdravljen, spenjac!Energetska izkaznica je potrebna, le če oddajate stanovanje za več kot eno leto, sicer pa ne. Lp, Barbara Eržen

  • yogi 14:47 19.december 2014.

    prodajam hišo v 3 gradbeni fazi. ni izolacije , ni ogrevanja ( ni elektrike ) ni več kot pol oken, ni fasade . Ali potrebujem energetsko izkaznico ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.