Magazin /magazin/vip
65 ogledov

Whitneyjino hčerko odpeljali v bolnišnico

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtina 08:24 12.februar 2012.

    Žalostno. Zagotovo pa me je od vsega najbolj zanimalo kaj meni Miša Molk! Hvala za prosvetlitev.

  • maneken 09:15 12.februar 2012.

    "Jebemo, kako malo je treba, da zdrsneš in prav tako malo, da preživiš," je na Facebooku zapisala Miša Molk-kakšna neverjetna miselna globina gospe s f.......

  • izvedenec 10:26 12.februar 2012.

    Miša Molk si drzne soditi o Whitney?? Kaj se to dogaja, a so se vsem skisali možgani??

  • mokmelk 14:15 12.februar 2012.

    Stolp, ne strinjam se s tabo. TGLOA ni njena pesem, ona ja bila samo izvajalka in ne prva. " I believe the children are our future" nima veliko skupnega z romantično ljubeznijo, prav tako pesem ne govori o ljubezni do ...prikaži več sebe ampak ljubezni znotraj sebe. To si je želela Whitney, tako kot vsak izmed nas.

  • wester62 14:32 12.februar 2012.

    naj počiva v miru. škoda je je. zakaj je umrla sploh ni pomembno. spuščala se je v tisto območje življenja kjer redki uspejo se izvleči in preživeti.

  • 1111 20:32 12.februar 2012.

    ...tokrat se strinjam s tabo! BRAVO!

  • Kika 11:23 13.februar 2012.

    Pesem je bila napisana za film o Muhammadu Aliju in res nima absolutno nobene veze z romantiko.

  • zlatolasec 22:20 13.februar 2012.

    We will always love you.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:19 12.februar 2012.

    Ni utonila v kadi,ampak v Jack Danielsu,s kateremu je sprala prašek proti tesnobi!!

  • Stolp 09:58 12.februar 2012.

    Priznam da Whitney nisem preveč obrajtal a mi bo v spominu ostal njen komad Thr Greatest Love Of All. Na prvi pogled še ena balada o idealni romantični veeeeliiiiki ljubezni, ki jo lajna komercialni pop in ki ne obstaja.<br ...prikaži več />Vendar če prisluhnemo besedilu poje o prepotrebni ljubezni do samega sebe. "I found the greatest love of all inside of me!" O prepotrebni dozi samoljubja in neodvisnosti od drugih. Čeprav se potem ne strinjam ko pravi, da je ta ljubezen "easy to achieve". Za mnoge žal ne.Očitno žal tudi za Witney ne! R.I.P

  • Avatar roksa
    roksa 09:44 12.februar 2012.

    Ja, vrjetno ji je malo preveč snežilo!!!

  • Stolp 15:28 12.februar 2012.

    "Learning to love yourselfIt is the greatest love of all"(na koncu refrena)To pove vse! Res, nima veliko z romantično ljubeznijo, kar sem tudi napisal, da dobiš tak vtis LE če jo površno poslušaš.To, da ...prikaži več ni njena je res, vendar to ne zmanjša njenega pomena in kot sam praviš si je tudi sama vse to želela.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.