Zdravje
2241 ogledov

WHO: Pandemija covida-19 po svetu se umirja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 18:34 25.avgust 2020.

    ta korona koronija...je bila izmisljena,za doseganje ciljev za katere mi navadni smrtniki ne smemo vedet,ker je namenjena proti nam... zdaj govorijo da se umirja...ko so mogocnezi svoje cilje dosegli...in mogocnezi so uvidli,da ne morejo vec napizdovat ljudi po svetu s ...prikaži več to korono,ker bo narodom ura "tauznt",pa si bo narod po te mogocneze prisel...itak jih bomo sharali...pri nas gre prvi v pisker jelko kacin cigojner en😆😆

  • Marcelko 17:43 25.avgust 2020.

    Seveda se umirja, cilj mafije je dosežen.

  • maresem 18:34 25.avgust 2020.

    WHO kriminalci so zadovoljni, ko bodo lahko spet polnili nenasitne žepe in še nagrada od biljarderske mafije bo kar zajetna. Ovce pa še naprej.... beeee...beeee.... in bežite eden od drugega, da se ne zarazite, budale blesave

  • Avatar ovca
    ovca 19:15 25.avgust 2020.

    "WHO: Pandemija covida-19 po svetu se umirja"- citirano. Ma ne me basat 😆😆😆😆. Se kaksen mesec in bo cudezno izginil? Wwwwwwwaaaaawwwww 🤣🤣🤣

  • NeAnonimni 08:54 26.avgust 2020.

    Na hrvaškem pa 3. val.

  • NeAnonimni 08:57 26.avgust 2020.

    Ali lahko WHO preimenujemo po glavnih sponzorjih? Kot je bila npr Smelt Olimipija, Union Olimpija, Petrol Olimpija...

  • Avatar right
    right 20:21 25.avgust 2020.

    spet smo z levaki sklepčni. kako lep dan :-)

    • Avatar right
      right 09:08 26.avgust 2020.

      Covid-1984, dokazal si, da si kreten 1. vrste. če bi vsaj delno sledil mojim postom, bi videl ravno nasprotno, da protestiram proti ukrepom, ker si pa debil, pa pišeš debilne komentarje. odcrkavaj v 3PM

    • Avatar right
      right 09:14 26.avgust 2020.

      no, covidek, celo nekaj plačanih minusov si si prislužil. drugič pa 2x premisli, predno pišeš neumnosti. voda pa tudi plačana

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.