Slovenija
1490 ogledov

Z aprilom višje plače tudi poslancem

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SlavkoKrizman 12:40 23.marec 2023.

    Medtem pa zaposleni v gospodarstvu z 200 evrov dodatka do minimalne plače....ali pa celo 700 evrov dodatka do minimalne plače... BRAVO VLADNI PARAZITI

    • Ender3 16:18 23.marec 2023.

      Za vse si je narod sam kriv. Ljudje politike ne potrujejo tako nujno kot, politika potrebuje ljudi, da jih plačujejo in gledajo..

    • SlavkoKrizman 22:48 23.marec 2023.

      narod si piše sodbo sam, imaš prav...žal se neda več dogovoriti za kakšno resno stavko ali kaj podobnega....in delodajalci in vlada pač počnejo kar jim paše...žal

  • Pepe007 13:39 23.marec 2023.

    Če so ubrali tak način dvigovanja plač, je pričakovati, da bomo čez 10 let v JS imeli najvišji plačni razred že blizu številke 150.

    • Ender3 16:31 23.marec 2023.

      Pod pogojem, da bo še nekajkrat Janez na oblasti..On to dela z občutkom, kot pesem govori..

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 13:23 23.marec 2023.

    Jaz bi jim dal še enkrat večjo plačo, ampak potem bi ljudstvo glasovalo, koliko bi se komu posamezen mesec odbilo od plače, glede na kikse, oziroma glede na "delovno uspešnost"....V primeru, da ne bi dosegli minimalca naj jim doplača država..

  • andrej084 13:33 23.marec 2023.

    Kako je že vpila tista Fata iz Levice. Poslance na minimalce, ko je prišla v parlament, pa je rada trosila denar v Crolandiji...

    • Ender3 16:29 23.marec 2023.

      Ojoj @andrej, koliko takšnih Fat SDS premore. In te se oblačijo v Milanu in počitnikujejo na rajskih otokih. Ena osamljena iz Levice, je samo razlog za komentiranje na forumu..

  • Kmodri 19:46 23.marec 2023.

    Jaz bi jim dal minimalno plačo. Potem pa mesečne dodatke o katerem bi elektronsko glasovali državljani!

  • Avatar Leon
    Leon 13:00 23.marec 2023.

    In sedaj se bodo oglasili SDS-ovce in kritizirali vlado ?

    • Ender3 16:20 23.marec 2023.

      Leon👍 Irglova, Bah-Žibertova...tako slabo izobražena pa, tako dobro finančno nagrajena..

  • evelux 14:06 23.marec 2023.

    To ja nafutrat bando požrešno ..... navadna raja ti pa crkni pa delaj za njih .... tisti ki so pa privat pa jim polnite blagajno in se ne bunite ..... to ja slovenija moja prihodnost..... samo tiho in glave sklonite ljudje .....

  • opel18 13:07 23.marec 2023.

    Upam da čimprej vse skupaj crkne, in se prične na novo postavljat celoten sistem, vse politike pa na Dob....

    • Ender3 16:24 23.marec 2023.

      opel18 takoj sem ZA ! A glej ga zlomka spet se bodo sami reciklirari s pomočno političnega marketinga in podkupljenih volilcev.. Bomo zamenjali volilce ali najprej volilni sistem..?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.