Slovenija
21 ogledov

Z direktorskega stola je moral na zatožno klop

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • depresija 20:58 02.marec 2015.

    ..in sedaj bo hudo zbolel...

  • Žvižgač 00:06 03.marec 2015.

    Da mi ga dajo samo za en dan, da ga jaz čuvam v zaporu ali izven njega. Tega kleptomana bom moral še hraniti, medtem, ko živi celo življenje od nakradenega in podkupnin. Mamicu mu kleptomansko, jaz bi ga dal takoj v klobase.

  • dragec 08:11 03.marec 2015.

    Manager , produkt Janševe vlade in stranke

  • Brigita Pahor 06:34 03.marec 2015.

    Dobra novica ! Samo kako bo šlo naprej ? Sigurno je zelo bolan, najel bo najboljše odvetnike ... Saj poznamo te lumpe, kako nadaljujejo. Predvsem pa vidim, tudi drugim Slovencem gre v nos, da vsem tem barabam ostaja premoženje, nič ...prikaži več jim ne vzamejo. Še živeli ga bomo davkoplačevalci, saj menda narastejo stroški za mesec dni zapora na posameznega kaznjenca 2.000,00 EUR. Delal ne bo, nihče ga ne more prisiliti, jedel, spal in koval načrte za naprej. Predlagam, da na Dobu ustanovijo "Gospodarski forum", saj se tam zbirajo čudežni Janševi dečki. Tudi vodja bo verjetno kmalu tam, pa da vidimo, kako bodo sejali na dvorišču zapora.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.