Slovenija /slovenija/crna-kronika
75 ogledov

Z njiv kradejo pridelke

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 07:22 20.junij 2015.

    Moj bivši sodelavec se je v službi hvalil, kako pride do ozimnice. Vsako jesen vzame ribiško palico, se sprehaja ob vodi in njivah, ter pridno polni vrečke. Res je, živi v bloku, prišel je iz bivše republike, za preživetje mu ...prikaži več tega glede na njegov standard še zdaleč ne bi bilo treba početi. Toliko o poštenosti in spoštovanju tuje lastnine!

  • KOJAK 11:30 19.junij 2015.

    Brazilci 100% ...

  • h3o 11:36 19.junij 2015.

    to so novomeški cigani!!! kaj govorite o neznancih, le kraj je potrebno v članku prebrati, pa ti je vse jasno! Ti cigani se ponavadi pripeljejo s kombijem okoli polnoči in vozijo do kraja z ugasnjenimi lučmi!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:39 19.junij 2015.

    Ne morš enačit cele nacije z kradljivci.

  • Milan Novak 12:09 19.junij 2015.

    Kradejo prvo razredni državljani, ki jim ni treba delat in od države vlečejo mastne socialne pomoči !!

  • patron 12:55 19.junij 2015.

    živimo v bloku,predvidevamo, da naš sosed in njegova tut kradeta po njivah, velikrat zgineta ponoč in se vrneta proti jutru.....obložena z vrečkami.....čefurja lena, kvapa........

  • mijaliza 13:10 19.junij 2015.

    polno ozimnico!

  • Senior 15:49 19.junij 2015.

    Ko pridejo k nam še ubežniki iz Afrike, bo pa še bolj lušno.....!

  • Ferluci 07:17 20.junij 2015.

    Slabši od novomeških ne morejo biti!

  • mijaliza 13:02 19.junij 2015.

    Iz prve roke lahko povem, da to počnejo fina mesta gospoda! Ker imamo njivo malce bolj oddaljeno od hiše ter jo nimamo na očeh nam vedno kaj zgine. Prvi dan so bile bučke, drugi dan je bil paradižnik......tretji dan bi ...prikaži več bil krompir, če nebi zalotili pridnih pobiralcev! Se peljem po naključju sredi belega z kolesom mimo njive ko na njej opazim 3 ljudi, kako mi kopljejo krompir. Se ustavim in jih vpraša: A je letos kaj dober krompir?. Gospa je vsa ponosna odgovorila, da je zelo lep in mi kazala MOJ krompir, med tem ko je gospod obiral fižol.....se malo še naprej pogovarjamo, kako da imajo njivo tukaj itd....pa pove da je iz mesta in da jo imata z možem malo za hobi, da gresta v naravo itd.....Ko jo na koncu seznanim kdo sem in da pobirata moj pridelek sta pa vase zlezla kot polža.Nauk vsega tega je bil da sem jih računal 3x ceno vsakega pridelka in njivo preselil bližje k hiši!Tako da obirajo tisti ljudje ki imajo vsega polno rit, ki se imajo celo življenje fino in vsako zimo

  • jakec1575 10:54 19.junij 2015.

    Ironija je, da ne kradejo lačni in tisti brez dohodkov. Sam sem ob obisku Iga doživel, kako je ob prisotnosti kmeta nekdo mirno s posmehom kradel. Čista slovenska kri, da ne bo pomote. Policiji se za take delikte ne da ...prikaži več vozit. V trgovini te pa čapnejo za 20 centov in iz tega naredijo članek, če je treba. Tudi če bi kmet varoval, bi sam dobil kazen za ogrožanje javne varnosti. Tat pa bi se prosto odsprehodil. Kraja ima pač več pravic od ekonomske varnosti kmeta. Kraja ima v Sloveniji več pravic od pravičnosti.

  • mijaliza 13:07 19.junij 2015.

    Sem se pozanima kako je z varovanjem takšnih zadev. Če nimaš ograjene pridelovalne površine policisti ne morejo pomagati, v kolikor pa imaš ograjo okoli ( pa če je to samo napet trak), tatu obravnavajo na enak način kot če v ...prikaži več trgovini koga dobijo ko krade! Pač trik je v tem da moraš imet zagrajene površine.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.