Slovenija
21 ogledov

Z obstrukcijo zagrozila tudi SLS

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:02 05.maj 2013.

    SLS je tako majhna stranka , da nimajo oni sploh nobenih pravic kaj zahtevati! Mogoče so že izvenparlamentarna stranka v tem momentu !

  • dragec 16:46 05.maj 2013.

    prenosi so boljši od poceni nadaljevank na TV

  • privat 16:50 05.maj 2013.

    naj zasedajo...rezultatov na boljše ne bo!!

  • colio 19:03 05.maj 2013.

    prebral sem zadnji komentar od "ŽVIŽGAČA" ,kaj ,a je to motena duševna oseba,ki rabi strokovno pomoč ???..veš,kmetje ti dajejo hrano ne glede, v kateri stranki so !!

  • Žvižgač 20:08 05.maj 2013.

    Mogoče znaš brati in razumeti napisano debil COLIO?

  • barakuda 01:56 06.maj 2013.

    VOLITVE

  • Žvižgač 12:51 05.maj 2013.

    Naj gredo ti kmetje na polja delat in naj se ne ukvarjajo s politiko, ker so enako kredibilni kot DESUS. Ko so v vladi pametujejo in nič od njih, ko so v opoziciji zopet pametujejo in JJ rit nastavljajo. Naj ...prikaži več že enkrat prenehajo modrovati, ker so nesposobni in kar so v roke dobili so zavozili: avtoceste, kmetijska politika, ravnanje z gozdovi itn. Tudi oni so preko svojih nesmrtnih županov naredili veliko škode državi: Maribor, Celje...Tudi od Bogoviča sem pričakoval več, je pa dobesedno obul dudekove čevlje in tudi on samo lapa v prazno. Iz bogatih izkušenj iz lokalne ravni in dolgoletnih strankarskih izkušenj bi moral bistveno več pokazati. Ampak to je potencial SLS. Malo funkcionarji kmetujejo, malo ministujejo, malo meni maloo tebi, raji nič in tako teče dalje ta slovenska pravljica ( za politike, za rajo drama).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.