Slovenija
70 ogledov

Za 15 minut terapije 21 dni v bolnišnici

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 08:02 02.april 2012.

    Takšnih neracionalnosti je v slovenskem zdravstvu še precej. Ne vem, ali še danes UKC LJ v zadnjem trenutku (npr. popoldne pred datumom pregleda, tako da še v službo ne moreš obvestiti, da te naslednji dan ne bo) vabi svoje stranke ...prikaži več na preiskavo preko telegramov, namesto, da bi jim pravočasno, npr. 1 teden poprej, poslala navadno pismo ali v primeru, da imajo e-mail, e-mail.

  • KOJAK 08:34 02.april 2012.

    Jaz sam sem pred leti preležal en teden v bolnici samo zato, da niso imeli prazne postelje. To so mi sevede povedali šele na koncu. Prej sem pa čakal 1 mesec, da sem prišel do postelje.

  • erikkk 08:47 02.april 2012.

    V tole 100% vrjamem...In to je vrjetno le ena od tisoč drugih stvari ... Po moje bi se moralo celotno zdravstvo in bolnišniice nadzirati na vseh področji.

  • Aleander 08:13 02.april 2012.

    Moja babica, ki je sicer v domu in je bila hospitalizirana zaradi zloma kosti ter preležanin na petah, je v bolnici ležala cca. 6 dni, za kar je bil ZZZS izstavljen račun okrog 3.400 EUR. Resda je imela vsak dan ...prikaži več pri sebi fizioterapevtko 30 min in bila pod zdravniškim varstvom, ampak cena se mi zdi pa neverjetno visoka.Res pa je, da nam nikdar ni prav. Če nas prehitro odpustijo, javkamo, če nas predolgo zadržijo, javkamo...tako da ne bi bil rad v koži zdravstvenega osebja.

  • Fulmmer 09:17 02.april 2012.

    Še mal bo vtikal nos v nedotakljive, pa ga bojo zamenjal...., drugače pa rabimo več takih "fakinov".....

  • mirko 07:43 02.april 2012.

    V mariborski bolnišnici poznam podoben primer na oddelku za kožne bolezni je moški srednjih let ležal v postelji prav tako 21 dni, da je vsak teden enkrat dobil penicilinsko inekcijo. Torej za tri penicilinske inekcije je ležal v bolnici 21 ...prikaži več1 dni, čeprav po vsaki prejeti inekciji ni imel niti par ur po njej kakršnekoli zaplete. To je slovensko zdravstvo !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.