Slovenija
31 ogledov

Za 467 tisoč evrov vračil

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 10:27 22.december 2011.

    kako evropa zahteva...naši fašisti lažejo zavajajo ,ropajo,kradejo...

  • Niko_K_ 08:26 22.december 2011.

    Ob teh parazitih sem tudi jaz enako pomislil. Kako lahko sploh zakonodaja omogoča npr. zaposlitvene agencije - v tem smislu, da ONE zaposlijo nekoga za nekoga tretjega! KAKO? To zahteva Evropa? MALO MORGEN!Kar se pa parazitov tiče pa... ...prikaži več. Ja.. centri za socialno delo (vsak dan vidimo, kaj novega, nečednega z njihove strani - tudi sam sem že kaj takega doživel), študentski servisi... Žaganje veje, na kateri študent sedi, zato da se lahko bogatijo nekateri... In še in še in še bi našteval... Ampak noben nima jajc kaj takšnega naredit!

  • mirko 08:06 22.december 2011.

    Takoj ukinit zavod za zaposlovanje, centre za socialno delo in nasploh ministrstvo za delo in socialo, prepovedat delovanje zaposlitvenih agencij, prepovedat delovanje študenskih organizacij in iz vsega tega prišparanega denarja uvesti UTD (univerzalni temeljni dohodek). Istočasno ukinit tudi kolektivne pogodbe ...prikaži večgodbe ter minimalni dohodek, kajti to bi potem pomenilo prosti delovni trg.

  • privat 10:26 22.december 2011.

    niso ljudje naivni...oblast je pokvarjena in nasramna!! človeka ,ki je postal s.p. obravnavajo kot vsevedega boga!! ni pomoči v obliki nasvetov ,pravne pomoči...zato se mali ljudje ljudje ujamejo na razne pasti ,ki jih nastavlja birokracija! Državi pa se gre vsekakor ...prikaži več za čim večje pasti stem tudi nov prihodek državi ,neglede kaj lahko še da mali človek od sebe!! jaz pravim živimo v dobi novih fašistov!Dali ti bojo to kar ti vseeno pripada in vzeli ti bojo vse...tudi bodočnost!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.