Slovenija
29 ogledov

Za AUKN podprli Ješovnika, Türka ne

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bestlove 19:00 23.julij 2012.

    Pozdravljeni. ( yvonne44love@yahoo.com)Moje ime je gospodična Yvonne, sem vesel, da pišete na vas, rad bi prijateljev, zato sem ti napisal na zurnal24.si, bom, kot si ti, da mi pošljete pošto na moj e (yvonne44love @ yahoo.com) za mene, da ...prikaži več vem, če ste dobili moj mail, tako da bom povedal o meni in sliko, menim, da razdalja in barva ne bo ovira, upam, da se glasi od tebe kot jaz čakati na svojo pošto, bye,Yvonne.ssHello . ( yvonne44love@yahoo. com )My name is Miss Yvonne, am happy to write to you, i like making friends that is why i write you at zurnal24.si, i will like you to send me a mail to my email ( yvonne44love@yahoo. com ) for me to know if you get my mail, so that i will tell you about me and a picture, i believe distance and color will not be a barrier, i hope to read from you as i wait for your mail, bye,Yvonne .

  • dragec 12:56 20.julij 2012.

    Zihe so iz vrst SDS!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.