Slovenija
2184 ogledov

Za darovanje krvi dva dni dopusta

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 14:41 17.februar 2015.

    V nekaterih fabrikah še en dan dopusta nočejo dati. Lopovi.

  • mph 19:22 17.februar 2015.

    Mimogrede, to ne zadene mene, bolj sem se spotaknil ob to, koliko neumnosti so že "odkrili" pri našem vrlem računskem sodišču, na koncu pa se je izkazalo, da zadeva ni držala vode, da je šlo za njihovo šlamparijo. Ali pa ...prikaži več je šlo za delanje slona iz muhe. Škoda pa je bila narejena.

  • patrijarh 17:07 17.februar 2015.

    v šolstvu več ali manj darujejo kri celo leto.

  • mirac 11:44 17.februar 2015.

    Tudi nekatere druge firme dajejo 2 dni plačane odsotnosti zaradi darovanja krvi; 1 dan se refundira, drugi dan pa dajo še zraven. Kar se meni ne zdi prav. Spet pa zagovorniki tega pravijo, da potem pa ne bi darovalci darovali ...prikaži več krvi. Ne moreš verjet - a kri daješ samo za to, da dobiš 2 prosta dneva ali za to, ker je to humano.

  • decva1 13:31 17.februar 2015.

    V šolstvu je s kolektivno pogodbo določeno, da ti za darovanje krvi pripadata 2 prosta dneva, kako je pa v zdravstvu, pa ne vem.

  • mihatirs 15:09 17.februar 2015.

    Ja, že tko v slo zastonj daruješ, medtem ko potem tvojo kri prodajajo naprej v avstriji...tko da ja...2 dneva dopusta sta tud razlog!

  • mph 19:20 17.februar 2015.

    Važno, da se je končno našel vzrok za propad Slovenije. :-) Me prav zanima kaj bi našli pri samem računskem sodišču, če bi jih pregledala neka strokovna neodvisna firma.

  • mph 19:20 17.februar 2015.

    Najmanj 1 dan kar vem je po zakonu. In sicer na dan dajanja krvi, kar vem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.