Slovenija
435 ogledov

Za deklico na kliniki zmanjkalo prostora

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Đukanović 15:17 06.april 2015.

    Sočasno se zgražamo, ko v bolnici ni prostora za bolnega otroka, ko zdravnik Radan domnevno pobija na smrt bolne paciente in tako "dela več prostora" in ko zdravstvo porabi previsok delež BDP-ja. Torej bo ta pritisk "ven počil" na nekem ...prikaži večm četrtem mestu... :(

  • Papaja Popi 20:03 06.april 2015.

    In potem zahtevajo višje plače

  • KOJAK 21:03 06.april 2015.

    Ne moreš posploševati kot da so vsi zdravniki in sestre krivi za ta dogodek. SE ZGODI in prav je da se opozori da bo tega še manj.

  • nizakej 21:19 06.april 2015.

    Sej če bi Zidarju in ostalim njemu podobnim debeluharjem teklo iz riti, potem bi se hitro našla privat bolniška soba, bože ne daj, da je meni rekla, da ni prostora za mojo hčerko. Pri vseh obveznih in dodatnih zavarovanjih, ki ...prikaži več mi jih popalijo vsak mesec bi mi hudičevo hitro ustregli, mafija hudičeva, da vas ni sram.

  • Andrej Kovačič 14:35 06.april 2015.

    vsi bojkotirat to skropucalo dodatno zdravstveno zavarovanje pa te da vidimo kaj bo....

  • dragec 11:23 06.april 2015.

    In vedno ti privilegiranci imajo odgovor

  • Igor Đukanović 16:33 06.april 2015.

    In gotovo ne zadnjič. :(

  • Janez_53 17:42 06.april 2015.

    Se ti ne zdi malce neumno takšno posploševanje??? In meniš, da je deklica pristala na pediatrični kliniki zaradi katerega od razlogov, ki jih navajaš? Se ti zdi človeško poslati domov pacienta zaradi pomanjkanja prostora, kljub temu, da so TRI ZDRAVNICE ...prikaži več menile, da bi deklico morali hospitalizirati??? Ne bodi nakladač, no!!!

  • Igor Đukanović 17:56 06.april 2015.

    Janez, zakaj bi pa moral komentirati deklico? Ob tej novici vidimo, zakaj je bilo treba v Sloveniji ukiniti dodatno zdravstveno zavarovanje. Ker se nam že osnovno sesuva. Malo zaradi pomanjkanja sredstev za zdravstvo, malo pa zaradi vse bolj neodgovornega odnosa ...prikaži večosa do zdravja. Slovenski otroci so bolj debeli od ameriških! (Ne, res ne vem, kako je z omenjeno deklico in se mi tudi ne bi zdelo najbolj primerno tu komentirati.)

  • Janez_53 18:15 06.april 2015.

    Še kar naprej slepomišiš! Gre za ODNOS DO PACIENTA, ne pa za nekakšne sistemske napake! In kje si slišal, da je dodatno zdravstveno zavarovanje ŽE UKINJENO?

  • Ferluci 08:45 07.april 2015.

    Očitno je v tem našem zdravstvu še veliko, veliko in marsikaj narobe. Seveda ne bo nihče odgovarjal, ker v naši družbi tako ni nihče za nič odgovoren. Bi bilo pa dobro, da se zdravniško osebje vsaj malo zamisli nad svojim ...prikaži večm delom in poslanstvom.

  • stela 15:57 06.april 2015.

    No ti, Igore pa zihr nisi imel svojca niti na pediatriji niti "pri Radanu"....

  • Igor Đukanović 16:29 06.april 2015.

    Stela, žal mi je, če si moj komentar doživela kot nesramen ali neempatičen. Gre mi pač v nos hinavščina, ko pričakujemo, da bodo vse naše prehranske napake od vse večjega uživanja rafiniranega sladkorja pri otrocih (v čem smo najboljši v ...prikaži večv Evropi), trans maščob, rdečega mesa in alkohola popravili naši zdravniki z relativno vse manjšo količino denarja. Seveda je moralo nekje počiti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:34 06.april 2015.

    Če bi se pisala Zidar bi prišla še isti trenutek na vrsto. Ne pozabit da je gradbinec Zidar 21. aprila 2012 preskočil vrsto za operacijo na katero se je čakalo po več mesecev in to od zdravnika ki takrat sploh ...prikaži več ni bil dežuren! Takoj so go resno vzel, ocenil da rab takojšnjo operacijo, dal najboljšga zdravnka, celo iz prostega časa je prišel samo za g. Zidarja v službo, in ne glede na zasedenost takoj našli prostor da so ga operiral. Mali človek lahko o tem samo sanja. Če ni ustreljen al pa kej res res hudga da lahk vsak trenutek umre o tako hitri in učinkoviti obravnavi lahko samo sanja.

  • Janez_53 09:02 06.april 2015.

    Tu se vidi odnos zdravnikov do malih (pa tudi velikih) pacientov! Ampak glavno je, da so zdravniki med najbolje plačanimi državljani!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.