Avto
12269 ogledov

Za izpit za motor bo potrebnega več znanja

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 16:35 13.avgust 2017.

    še več, še več, še več ... in suma sumarum še več dnarja, vse za varnost, ... ampak če nimaš v glavi, ti 1000 ur tečajev in 2000 ur varne vožnje ne pomaga nič, pa zakaj bi, vsakdo naj sam ...prikaži več odgovarja, ne vem zakaj se nekateri tako na popka mečejo, koliko je smrtnih žrtev, ... pa kaj, pa kaj

  • wolf.ata 10:15 14.avgust 2017.

    fantje,vozim vse razen avtobusa,pa pravim samo to,pošlihtano moramo imeti v glavi,problem pa je,mladi vozniki avtov in motorjev,vsi pogojno izpit 2 leti,telovniki "L" in tablica na avtih "L"vsaj 1.leto,da so vidni,da pazijo vsi na njih,pa čim več voziti,ko se izpit naredi,ker ...prikaži več nekateri ne vozijo po par let po opravljenem izpitu,sploh motoristi,to je nevarnost,

  • Avatar Džoser
    Džoser 18:48 13.avgust 2017.

    Dragi predsednik združenja motoristov,lahko misliš kar hočeš.to je tvoja pravica ,samo ne rožice saditi.Če bi seti z avtom vozil po naših cestah v službo vsak dan 200 do 400 km, in to petindvajset let,bi imel čisto drugačno mnenje o motoristih.Ne ...prikaži veče rečem da enako,ampak tokrat ima prav statistika!

    • Presvetli 19:16 13.avgust 2017.

      Dragi prijatelj sedaj pa dobro poslusaj ,pojmanimas koliko je norcev v avtih.Zelijo tekmovat z motorji, vozijo po prihetevalnem vstric z vozilom na desnem pasu ni sanse da se umakne,voznik vozi po levem pasu 30 km po tem pasu in se ...prikaži več ne umakne ce se bos odlocil ga prehitet bo potegnil in te prisilil da se zaletis od zadaj ali pa temu v bok. Cisto pravil o je napisal gospox predsednik ker niti sanjal se ti ne koliko bolnikov je za volanom. Vsedi se enkrat z nekom na motor pa bos videl kako bos

    • Presvetli 19:20 13.avgust 2017.

      Lhitro mrtev ce nebo motorist predvideval vcasih tud to ne pomaga.Enim debilom v avtu ni jasno da v koloni motorist pusca prostor do drugega vozila zaradi varnostne razdalje in ne zaradi tega ker nezna vozit.Najvecji kreteni skocijo v to luknjo ...prikaži več in potem stisnejo zavoro!!!!Ne cudite se ko bo kak motorist polomo kaksnega voznika avtomobila takrat se spomnite teh besed. Tud sam vozim pavto

  • mph 17:36 13.avgust 2017.

    Katastrofa od predsednika, me spominja na zagovornike orožja v Ameriki, vedno so vse krivi drugi. Ne rečem, da ne in tudi, ampak, če ti norec divja s 3x ali 4x dovoljeno brzino, prehiteva na zaprtih ovinkih čez polno črto, ..... ...prikaži več si lahko nekam vtakne tešenje, da jih v to prisilijo vozniki. Sramota, da takšen vodi združenje.

    • Presvetli 19:25 13.avgust 2017.

      Vidis jaz pa imam norce za volanom in sem ze pustil motor sredi ceste ker me je kreten skoraj zradiral.

  • evelux 21:29 14.avgust 2017.

    Uh same pametne rožice .......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.