Avto /avto/avto-nasveti
19361 ogledov

Za koga je sploh dober 4x4?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 19:48 26.december 2017.

    4x4 je za tistega, ki ga potrebuje. Zavedati se je pa potrebno, da pri zdrsu na spolzkem vozišču ali v snegu(kar v članku ni omenjeno) nič ne pomaga in se avo obnaša popolnoma enako kot pri dvokolesnem pogonu. Kar nekaj ...prikaži več nekaj nesreč se je zgodilo, ker so preveč zaupali na 4x4 in niso pomislili, da so sanke, sanke....

  • Simeon 16:29 26.december 2017.

    Jaz pa mislim, da sta tale dva porko2 in Dodoman nekulturna in da ne rečem še kaj. Precej je ljudi, ki si lahko kupijo 4x4, ampak pameti pa nikakor. Naj si kupita priročnik kak o obnašanju in komeniranju, kaj je ...prikaži več primerno in kaj ne. Očitno ko se je inteligenca pri Bogu delila, sta manjkala.

    • Boštjan Bratina 20:02 26.december 2017.

      Sej mal se pa mormo smejat takim komentarjem - sploh porko nabija kolkpr je dolg in širok. Zdej al je tolk nesposoben (in njegova žena še bolj), da ga mora avto reševat v neznanju al pa ne verjame, da smo ...prikaži več ostali z enoosnim pogonom še sploh živi, ker očitno bi morali biti že vsi pod rušo, kateri nimamo 4x4. Aja, pa da ne boste skočila iz kože, sem sam pred leti imel Subaru Foresterja tako, da vem, da 4x4 ne rabiš v 99,99% vožnje razen, če nisi s hribov doma.

    • Fenix Ariel 11:00 27.december 2017.

      Simeon, ja seveda ti si tisti, ki si izbran s strani boga in si zelo pameten. Naj ti povem, da se zelo motiš in si samo nevoščljiv, ker si ne znaš, nemoreš in nisi sposoben si nabaviti vozila 4x4, kajne?

  • porko2 13:19 26.december 2017.

    Tisti , ki je pisal ta članek je BUDALA. Jaz imam avto 4x4 že 10 let, res da ga ne rabim vsak dan, ampak mi je že 3x in ženi 4x, mogoče rešil življene zaradi pogona na vsa 4 kolesa.

  • Avatar Dodoman
    Dodoman 14:36 26.december 2017.

    Tisti , ki je pisal ta članek je BUDALA. Jaz imam avto 4x4 že .... Se strinjam s komentarjem, imam enake izkusnje. Ne grem vec nazaj na 2 kolesni pogon nikoli vec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.