Avto
80055 ogledov

Tako zelo so pocenili nekatere modele

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 17:01 24.maj 2020.

    Sel pogledati kio tamali suv ....12.000€...tako oskubljen da se cudim da niso kolesa za doplacilo....ko pa spravis skupaj eno rec podobno avtu si spet na 16.500€... Kar naprej se delajo norca iz ljudi... saj verjetno je nepismenih ljudi ki padejo ...prikaži večo na napis -40% dovolj da stvar tece naprej.

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:55 24.maj 2020.

    Na koncu te pride isto kot leto nazaj, dvignili so osnovne cene in povečali popuste. Pri zavarovalnici te pa kresnejo, kot da bi avto kupil po redni ceni. To je šele en velik nateg, ni od vrednosti avto, ampak od ...prikaži več vrednosti novega avta, ki je sploh nikoli ni bilo.

  • Blaz 18:53 24.maj 2020.

    Konkrentno renault nateg, oglasujejo eno ceno, ko prides pa v salon popolnoma druga cena saj ti recejo da je cena v oglasu nizja in je samo v primeru financeranje ne pa na gotovino in stroski prevoza in priprave vozila nisi ...prikaži veči v tej ceni, tako da clio ni 10400 kot ga oglasujejo ampak osnovni 11400, ko sem pisaril mail na renault pa brez odgovora, tako da sem rajsi kupil rabljen avto, skratka po mojem mnenju jih kriza še ni zajela in jim močno privoščim da jih bo..

  • McClain 23:01 24.maj 2020.

    Pri Fordu so vsi silni popusti = cena izpred dveh, treh let, pred tem divjim dvigom cen avtomobilov ki se dogaja zadnji čas.

  • romy 14:51 25.maj 2020.

    Bedak,kdor bo zdaj kupoval avte iz zaloge,prosim vas,to so popusti za skoraj rjaste avte..??

  • igorgeus 09:36 02.junij 2020.

    Konkretno smo se zanimali za Kio stonic, pa je bil popust samo pod pogojem, da vzameš lizing, ki ga na koncu preplačaš za toliko, da se popust izniči. Tako da je treba dobro preveriti te popuste!

  • TistoPravo 05:59 27.maj 2020.

    Pred sabo imamo potrojeno namnožene cene novih vozil, hkrati pa v žepu trojno podeljeno vrednost tolarja v obliki eura..."bajna" ponudba. Vsak odločitev za nakup pod temi pogoji še poslabša vrednost ki jo kupci imamo...med tem sistemskim ropom!

  • Avatar Jevvivera
    Jevvivera 01:03 25.maj 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke - B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • stromar 18:49 24.maj 2020.

    Pri mojih 50tkm letno z BEV nočem jakodimiča novega ali tabljenega tudi če je zastonj in dostavljen na dvorišče

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.