Svet
22 ogledov

Za njegovo usmrtitev bodo plačali visoko ceno

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 15:34 02.januar 2016.

    Kar ne morem verjet, da bodo Saudijci nenadoma namesto obilne podpore teroristom začeli preganjati le-te. Po mojem gre za kakšne interne politične igrice, preden bom verjel, da so stopili on light side.

  • mph 17:24 02.januar 2016.

    Ja, črnavest, se strinjam s tabo, zato sem tudi omenil interne politične igrice, odstranjevanje nezaželjenih, ki morda nimajo veze ... ampak vseeno dejstvo je, da jim tudi po tujih medijih od ISISa žugajo z maščevanjem. Berem pa drugače vse, od ...prikaži več Mladine do Reporterja, BBC, The Real News Network, ...

  • Avatar Leon
    Leon 15:53 02.januar 2016.

    Pač ne poznaš razmer na BV ! Berite bratje !

  • Dolfi 19:30 02.januar 2016.

    Super,samo tako dalje, do zadnjega, bomo imele mi majn dela!

  • principiumnovum 16:33 02.januar 2016.

    @mph, če zahodni "neodvisni mediji" ali pa tisti "slovenski" mediji, ki jim članke "narekujejo" njihovi lastniki iz amrike oz. kar na amriški ambasadi pišejo o nekem kaznovanju teroristov v satanovi arabiji, še to ne pomeni, da je res. Med temi ...prikaži več 47 "teroristi" so lahko tudi kakšni otroci ali pa pripadniki manjšin v satanovi arabiji, ki so na tviterju ali pa FB napisali kakšno posmehljivo, cinično, sarkastično ali pa drugače žaljivo vsebino čez vladavino satanove arabije. Če en lažnivi žurnal napiše, da satanova arabija preganja teroriste, še to ne pomeni, da je res. Za satanovo arabijo si terorist, če protestiraš proti krivonosim savdovim šejkom, če pa posiliš žensko, ki ne nosi burke, si pa narodni heroj, ona pa kamenjana razadi prešuštva. Razumi, kdor more.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.