Slovenija
2320 ogledov

V strugi Koritnice našli truplo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:44 04.junij 2019.

    To je dobra reklama za Slovenija moja varna Dežela ! Na spletni strani policije je toliko pogrešanih oseb ,da obstaja upravičen strah .

    • alen04 15:04 04.junij 2019.

      Za lastno neumnost so si ljudje sami krivi.

    • mph 15:58 04.junij 2019.

      Ne vem kaj ima veze z varnostjo države, ima veze s hudimi problemi na podstrešju, ki jih je očitno imel ta možakar. Da ti pade v globino po skalah, deroči vodi, ... telefon in da računaš, da je v enem ...prikaži več kosu ... mislim, da kliče po psihiatrični obravnavi. Saj mi ga je žal, ampak neumnost se je tukaj drago plačala.

    • Avatar Leon
      Leon 16:37 04.junij 2019.

      mph....ne sodi drugih po sebi . Starši pogrešanega mladeniča v LJ so naredili doma pravo štalo . Vse ni zapisano v Žurnalu .

    • mph 17:51 04.junij 2019.

      In kar so osebno prizadeti starši naredili štalo, ti ne sodiš po sebi? Je vse merodajno? nisem zasledil drugačne novice, čeprav vemo kako je z novinarji, ki bi povedala karkoli drugega kot, da mu je padel telefon dol, bila sta ...prikaži več dva s kolegom, spodaj skale, deroča reka, .... kaj tukaj meni ali tebi ni jasno, kaj tukaj jaz ali ti sodiš po komurkoli??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.