Slovenija
28400 ogledov

Skoraj 160-odstotna podražitev plačila položnice na okencu

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:36 09.julij 2023.

    A1 ..ne hvala ! Hodijo od vrat do vrat ponujajo kabelsko kot fehtarji kar pomeni, da jim gre za nohte .

    • Ender3 15:07 09.julij 2023.

      Očitno res, ponujajo mi Ultro s 14 dnevno poizkusno dobo. Nič od ponujenega mi ne omogočajo in popolnoma neprofesionalno se obnašajo..Brez oklevanja bom zavrnil ponudbo..Sicer pa nihče od ponudnikov ničesar dodatnega ne nudijo, ker se medseboj brez konkurenčnosti kartelno dogovarjajo. ...prikaži več Telekom je edini med njimi, ki omogoča medsebojno gostovanje.

  • Željko 16:41 09.julij 2023.

    Posebej ni primerno do starejših ljudi kateri nimajo spletnih bank in podobno in ti bodo sedaj se posebej udrejeni po denarnici

  • lojs 18:15 09.julij 2023.

    zanimivo da te bančne provizije niso zajete v košarici stroškov, a na to pa vlada ne pomisli ... hmm, zanimivo

    • Igxigx1 18:21 09.julij 2023.

      Morda celo so, v vsakem primeru imajo oz. bi imali zaradi tega, ker predstavljajo zanemarljiv (ali vsaj zelo majhen) delež izdatkov, temu primerno majhen ponder in posledicno majhen vplov na inflacijo.

    • lojs 18:26 09.julij 2023.

      vsak izdatek ali strošek nekaj predstavlja in vse se sešteva , mesec je prekleto dolg in vse je treba sešteti, lepo pa še daljše ... in na koncu po večini ne ostane nič ali pa za nekatere še manj kot nič

    • Igxigx1 18:47 09.julij 2023.

      Dr strinjam, ampak moras priznati, da npr. 10€/mesec za provizije ni nekaj, da bi jokal zaradi tega. Pa sem rekel se preveliko cifro. Povprečen blokovc ima na mesec par položnic: štrom, upravnika, internet/telefon, rtv pa fertik. Ok, lahko ma plin ...prikaži več namesto daljinskega pa je ena položnica vec. Če ma froce, je še vrtec/šolska prehrana (ni nujno). V bajti mas še vodo, pol se pa že neha. To vse skupaj še 10€ ni. Za socialca mogoče res problem, za večino pa ne.

    • Anja1956 18:48 09.julij 2023.

      lojs življenje je kratko, mesec pa dolg?

    • lojs 18:52 09.julij 2023.

      kratko za tiste, ki ne vedo kako zapravit ... ko je špaga kratka, je vsak dan predolg

    • kapibara1 14:07 10.julij 2023.

      lgx - Poznam trdo penzionistično glavo, ki še zmeraj na NLB (šalter) plačuje 6-7 položnic na okencu mesečno.. To je OGROMEN strošek..

    • Igxigx1 14:24 10.julij 2023.

      Verjamem, da poznaš. Ampak če hoče kdo plačevati z gotovino, lahko to opravi bistveno ceneje na blagajni Mečkatorja ali Tuša (cene imata menda enake). To pa že ni vec takšna razlika napram Kliku (za druge banke ne vem). Klik ima ...prikaži več 0.40€/nalog, Mečkator pa 0.75. Sicer pa se ne bi delal norca iz penzionistov. Imaš take in drugačne. Tezko bi jaz od moje tašče pri 90 letih pričakoval, da bo uporabljala ebanko, če je uporaba trotlfona skrajni domet.

    • lojs 14:29 10.julij 2023.

      blaženo sem razsvetljen ker sem toliko nevega izvedel, najlepša ti dala

    • Igxigx1 14:31 10.julij 2023.

      Kapibari sem odgovarjal.

  • Avatar olor
    olor 15:03 09.julij 2023.

    Tufi Temach ni perla. Šele ti fehtajo kot kurbe na csti.

    • Igxigx1 18:30 09.julij 2023.

      Telemah so pa sploh eni cigoti. Pri nas smo imeli pred leti kabelsko na žnore po luftu, še iz cajtov, ko je postavljanje kabelskih spominjalo na divji zahod in so se kabli vlekli kakor je komu pasalo. Bila je to ...prikaži več analogna tv po koaxialcih. No, vse te kabelske je sčasoma pohopsal Telemah. Postopoma je ukinjal analogne kanale, položnice pa so ble vedno iste. Na koncu si imel par programov za 16€. Isti qurac kot če bi imel sobno anteno za 0€. Tega zdaj že dolgo ne uporabljam več ali je v kablu še..

    • Igxigx1 18:34 09.julij 2023.

      ..signal pa ne vem. Ampak žnore so še. Ko v Indiji. Meni gre of soseda v bajto čez del terase. Zaenkrat žnoro še imam, ker pride prav ptičem, da se gor guncajo. To sicer rad gledam, mi gre pa na ...prikaži več živce, ker mi zraven tud serjejo dol tako da jo bom mogoče odcvikal pa naj potem sosedu binglja s strehe. Sosed sosedu sosed.

  • Aqua 22:04 09.julij 2023.

    Zastonj bi moralo biti ce placas na sedezu a1.

  • darefoks 15:02 09.julij 2023.

    A1 nikoli niso nič vredni

  • Igxigx1 15:24 09.julij 2023.

    Mečkator ima 0.75€ na nalog. Pa še za vsakim vogalom je. No ja, tud če ni glih tko, jih je še vedno zilijonkrat več od poslovalnic A1. Je pa treba res imeti točno določen razlog, da kdo plačuje s kešom ...prikaži več (da ti država ne more gledat v tošelj), ker ima večina folka danes vsaj spletno banko, če že ne flik pa te novodobne umotvorine.

  • Anja1956 18:46 09.julij 2023.

    A1 ima najpožrešnejše vodstvo !

  • danny 11:36 10.julij 2023.

    IMATE MOŽNOST TAKOJ PREKINIT. POGODBO. Z ODERUHI KOT SO A1 TELEMACH IN T2 LOPOVI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.