Slovenija
5026 ogledov

Pri Ljubljani gora smeti, če krivca najdejo, mu grozi smešna globa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:57 22.maj 2019.

    Inšpektorji bodo ukrepali skladno s prioriteto...to v praksi nikoli ,v kolikor jih ne pritisnili iz samega vrha vlade oziroma ministrstvo.

    • Avatar Leon
      Leon 08:20 22.maj 2019.

      Iz prakse ne znano ,da poiščejo lastnika zemljišča in mu odredijo odvoz ali pa ga kaznujejo v kolikor tega ne stori. Torej lastniki zemljišč naj si omislijo gardo,ki bo varovala zemljišča pred kršitelji. ZLOVENIJA in pravna država .

    • boni 08:25 22.maj 2019.

      Res je. Tudi mi imamo zelo slabe izkušnje z njimi... :(

  • Snežinko 10:08 22.maj 2019.

    Torej bo na koncu nedolžen lastnik zemljišča bolj na=bal kot tisti, ki je odpadke odvrgel. Res smo banana republika... me kar strese, ko berem take skrajne bedarije... In skrajno me je sram, da sem Slovenec s tako nesposobnim vodstvom, ki ...prikaži več več kot očitno noče napisati "normalnih" zakonov.

  • kritikus 08:35 22.maj 2019.

    Ko vidim take stvari pri nas,lahko samo rečem da so nekateri slabši od beguncev,da lahko uničujejo lčastne gozdove,vodo in zrak,300€ smešno za ukraden kruh in mleko pa 6 mesecev čuze,.......

  • vojc 10:43 22.maj 2019.

    Če bom pa pri ločevanju smeti doma napačno odvrgel eno kuverto, bo pa kazen 800 evrov...

  • Franjo Erman 17:31 22.maj 2019.

    ni teško najdit povzročitelja, če se hoče

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.