Slovenija
177 ogledov

Za takšno ceno lahko gradijo le Kitajci

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alfredo 21:57 15.marec 2014.

    ...in Tajvanci.

  • dragec 22:43 15.marec 2014.

    Pa pripeljimo kitajce?????

  • Johan Spohan 08:14 16.marec 2014.

    in bodo ostali tukaj

  • Aspetiamo 09:50 16.marec 2014.

    Lahko ostanejo tukaj, če se mi strinjamo in tako zapišemo v pogodbah. Če pa ne, pa ne ... Mi pišemo scenarij, ker smo mi plačnik.

  • slo_patriot 13:53 17.marec 2014.

    Revček si ti. Potem mi pa odgovori, zakaj so kitajce pregnali iz Iraka, Abudabija, Indije, Afrike??? Ne pametuj v tri krasne ti, ki se sprehajaš v radiju 2km od svojega doma. Nimaš pojma, kakšno škodo delajo kitajci v drugih, samo ...prikaži več v lastni ne.Kar se tiče naših kradljivcev, pa naj te opomnim, da so Zidarju&Co.; držali štih ravno politiki in ostali lobiji, zato ne pljuvaj tistih, ki se borijo za stroko.

  • Aspetiamo 09:49 16.marec 2014.

    No, že spet se bomo šli nek nacionalni interes, s katerim si bodo nekateri naši grabežljiveži polnili žepe in dvigovali ceno do onemoglosti.Naj pridejo Kitajci. Saj bodo, če naši niso popolnoma nesposobni, morali delati po naših navodilih, zahtevah. Pogodbe ...prikaži več je treba napisati tako, da ne bo mogoče dvigovati ceno in da bo zagotovljena kakovost, pa mir!

  • graff 08:27 16.marec 2014.

    kakšna bi bila kakovost, obenem pa v gradnjo zagotovo ne bi bila vključena domača podjetja,” meni Jakob Likar z Oddelka za geotehnologijo in rudarstvo Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Naj si ,,revež,, na spletu ogleda gradnjo kitajskih železnic, ki ...prikaži več so nekaj svetlobnih let pred nami, tako po kakovosti kot tehnologiji. Problem čivkajočih je, ker ne bodo mastno služili na projektih in načrtih, ki pri nas poberejo trikrat več sredstev kot drugod. Zadnji čas, da se jih odreže od davkoplačevalske popkovine.

  • dragec 08:38 16.marec 2014.

    700 milje verjetno čist nekoruptiven denar. V SLO prvo poplačamo zemljo, potisnemo denar lokalni skupnosti, zajebemo javna naročila,porazdelim omodre kuverte, preplačamo zadeve in se potem lovimo za glavo......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.