Slovenija
44 ogledov

Za težave naj ne bi bile krive banke

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 10:27 16.januar 2014.

    Dokazali ---to se nikoli ne bo dokazalo ---v igri so velike ribe (enako kot pri vseh drugih aferah v sodobni Sloveniji)

  • MZupan 18:43 16.januar 2014.

    Ne išče se posameznik! IŠČE SE ORGANIZACIJA POSAMEZNIKOV, KI JE SISTEMATIČNO KRADLA SLOVENSKI NAROD IN ŠE ZDAJ KRADE!

  • mkm 18:48 16.januar 2014.

    Takega, ki to izjavi, takoj zapret!

  • MZupan 07:31 17.januar 2014.

    12 let je tale tip bil VICEGUVERNER BANKE SLOVENIJE. In zdaj pravi, da ni nihče kriv, čeprav je 5 miliard zginilo! PA IMA VICEGUVERNER KAKŠNO ODGOVORNOST ali je tam SAMO ZATO, DA 10 JURJEV PLAČE MESEČNO VLEČE, NAREDI PA NIČ!?

  • lukaz 18:10 16.januar 2014.

    Po mojem mnenju je kriva Banka Slovenije, ker niso delali nadzora.A lahko enkrat v tej jebeni Sloveniji nekdo prevzame odgovornost?!Nimate tako visokih plač, ker lepo zgledate pred kamerami!!!

  • dragec 19:03 16.januar 2014.

    Kako je zoprno, ko nas Horvat, Pukšič in .......prepričujejo, da so oni izvoljenci ljudstva in da za krizo v državi niso krivi. KRIVI SO, KRIVI IN NJIH JE POTREBNO ZRADIRATI IZ POLITIČNE ZGODOVINE

  • Marko Slovenia 00:34 17.januar 2014.

    LAŽI&SPRENEVEDANJE ker se jim tresejo *** (zakaj pa druge banke nimajo teh problemov?) (zakaj so pa hypo prišli osebno spucat iz Avstrije) Bankirji bodo sedaj itak zagovarjali "svoje" sodelavce. Če jaz držim nekomu lestev, medtem ko krade, sem TAT !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.