Slovenija
19340 ogledov

Za umrlo nosečnico ni bilo helikopterja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MORS 11:17 13.januar 2021.

    Ponovno zavajanje portala Necenzurirano na podlagi lažne informacije, ki smo jo že večkrat uradno zanikali tako mi kot SB Izola, nazadnje včeraj v odgovoru avtorju članka. Ponavljamo - za prevoz pacientke iz Izole v LJ nikoli ni bil izdan zahtevek ...prikaži več za uporabo helikopterja @Slovenskavojska! Posadka helikopterja Slovenske vojske se nikoli sama ne odloča glede prevozov oseb v okviru HNMP. Odločitev je zmeraj na strani dežurnega zdravnika. Helikopterska posadka zgolj opravi "storitev" prevoza.

    • marjeta698 11:21 13.januar 2021.

      SO SE BALI MERLAKOVEGA SCENARJI LP

    • Ender3 12:58 13.januar 2021.

      Odločitev je na strani zdravnika reševalca, ko gre za poškodbe, katere zna presodit, ocenit. V tem primeru gre verjetno za direktivo s strani ministrstva za zdravje in obrambo. Naj se imenuje odgovorne posameznike, podpisnike, brez prelaganja odgovornosti. Za tisto kolektivno, ...prikaži več je čas davno minil.

  • peter7 13:24 13.januar 2021.

    Povsem neodgovorno, da se vozi "obnemogle" lažje poškodovane in nepoškodovane s hribov, sploh tam kjer je cesta ...

  • tadejca1 10:55 13.januar 2021.

    To me prizadane.. tudi moja mati je skoraj izgubila življenje pri rojevanjem, a je bila zgodba obrnjena. To jo je veliko naučilo. Izkušnja ostane za vedno. Upam, da bo za otroka dobro poskrbljeno. Takšne zgodbe mi strejo srce.

  • Ivo 11:09 13.januar 2021.

    Super, da bomo kmalu kupili nove helikopterje, da bomo lahko še naprej zavračali prevoze nosečnicam! Odgovoren seveda ni nihče! Svojci, dispečer vse ve!

  • gregor51 11:01 13.januar 2021.

    ma nej se zamislijo levnuhi mal k ne dovolija nakupa reševalnega helikopterja

    • Francisscos 12:45 13.januar 2021.

      Tale vojska je postavljena samo za zasebno okoriščanje.

    • gregor51 13:47 13.januar 2021.

      ja žal je res..samo da se ne pošlje vojska na mejo ..ker nekateri levnuhi služijo z migranti

  • Danilo Volčina 15:40 13.januar 2021.

    Saj ni res! Pokojna je ležala na intenzivni infekcijske klinike. Za Čas poroda je bila premeščena v porodnišnico, kjer je rodila in bila ponovno premeščena na infekcijsko kliniko. Tam je kasneje umrla. Poglejte si posnetek 24kur

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.