Slovenija
24 ogledov

Za varovanje porabili 5 mio evrov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 20:21 06.februar 2013.

    francek a ti ga pa janši izstavljaš za to drekanje na forumih???????

  • francek 17:21 06.februar 2013.

    Račun izstaviti protestnikom in pa njihovim organizatorjem, ki so preko facebooka pozivali na proteste

  • enola 17:24 06.februar 2013.

    "Določen del sredstev bodo zbrali iz notranjih rezerv, za ostalo pa bo Gorenak "prisiljen" prositi finančno ministrstvo."Hahaha,dobra fora :D Ah Vinko, zdaj ko je Janez glavni finančnik v državi, pa ti ga ja ne bo treba prositi...Mrš gamat!

  • Senior 17:36 06.februar 2013.

    Stroške naj plača tisti, zaradi katerega so bile demonstracije, je glavni krivec za škodo. To je načelo demokracije, ne pa, da plačuje tudi tisti, ki ni nič kriv!

  • Maxximus 20:38 06.februar 2013.

    vseimam...če teh protestov ne bi bilo, bi bili vsi ti policisti ki so bili tam, doma...kaj ti tu ni jasno...in to pač nekaj stane...

  • Žurnalček 00:27 07.februar 2013.

    Jaz pa ne komentiram več nobenega članka v katerem se pojavlja tale sluzavec . Zame je že odstreljen!

  • feferon 12:46 07.februar 2013.

    naj plača firer, saj imamo zaradi njega toliko sranja v državi!

  • vseimam 17:47 06.februar 2013.

    Porabili so pet milijonov...Ali mi lahko nekdo ali celo g.Gorenak razloži, kaj spada v te stroške. Policija je že plačana, da opravlja svoje delo, v kar spada tudi varovanje. Kakšni so potem še stroški in komu so bila ta ...prikaži več sredstva dana? Strošek je eventuelno lahko gorivo s katerim bo policija prispela na kraj dogajanja in postavitev varovalnih ograj.Kaj so potem ostali stroški? Verjetno to ni zaupni podatek, vsaj ne vse. Mogoče je v to vštet oder, ozvočenje, glasba, cvetje ob govoru SDS-ovih govorcih.Res me zanima, kot davkoplačevalca, kaj so ti Stroški?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.