Svet
17 ogledov

Za vrnjenih 9.000 evrov niti hvala

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • reider 14:06 07.april 2012.

    točno tako. Od 10 ljudi npr ima 8 ljudi 600 eur dva pa 10000 eur pol pa je jurja povprečje ja!

  • bojovi 12:45 07.april 2012.

    Če jaz najdem kup dnarja lastnik kar naj sanja da jih bom vrnil XD. Seveda nikoli v življenju ne bom našel kup denarja ampak vseeno.

  • Bizgec 13:02 07.april 2012.

    Visoko povprecje se lahko dobi na dva nacina:1) obravnavas samo tiste, ki imajo visoke place (in potem predstavis rezultate, kot da drzijo za celotno populacijo) ali2) ce ima vecina Slovenije nizke dohodke, more imeti manjsina ogromne (ne za ...prikaži več faktor 10, ampak za faktor 100 ali vec), tako da s tem dviguje povprecje.

  • puksicd 13:56 07.april 2012.

    Dragi moji, iz takega povprečja je razvidno le eno. Da ima nekaj ljudi ekstremno visoke plače, ker večina ljudi je revežev.

  • zlatane 16:31 07.april 2012.

    jaz sem 1x vrnil 300 eurov plus dokumente z denarnico svoji stranki, ker sem se bal antipropagade. druga stranka mi je rekla, obdržite, ker ne bo zahvale. in res stranka mi je rekla, da je to itak moja dolžnost, da ...prikaži več vrnem, kar se na naši firmi najde izgubljenega, da ni slabe reklame. no ja vsaj hvala sem dobil, nagrade pa niti toliko, da mi bi pustila napitnino...ZAHVALA PA TAKA

  • Pepi 12:08 07.april 2012.

    Mislm,tole presega pa vse meje,le kaj nam je treba statističnega urada??????,en kup zavajanja z številkami."Povprečna plača je v Srbiji februarja znašala 358 evrov neto (497 evrov bruto). Medtem je v Sloveniji povprečna plača januarja skoraj trikrat višja in je ...prikaži več znašala 993 evra neto (1.529 bruto)."Lažnivci eni,to je poplnoma enako,kot če jast jem zelje,ti pa meso,u povprečju imava pa segedin???-halooooooooooo125.000-brez poselni700.000-na pragu preživetja,okoli 600evrou500.000-upokojenci-pol mjih z 400 evri??????-mladina in študentjein kje je tukej povprečje??????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.