Slovenija
183 ogledov

Za vsak mejni prehod svoja pravila!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 16:12 24.junij 2017.

    Na meji je policaj bog in batina in dela kakor hoče. Pred tem je imel tudi carinik take kompetence. Zato ni čudno, da je na vsakem prehodu drugače.

  • Avatar Džoser
    Džoser 17:36 24.junij 2017.

    Re:Lavdan Obnašaj se kulturno,če se sploh znaš tako obnašati,pa ne boš imel težav!Jaz jih še nisem imel.

  • maximilian 17:55 24.junij 2017.

    nihče ne govori o težavah, govorimo o različnih pravilih in različnih postopkih. En policist na mejnem prehodu pregleda vsako osebno vizualno. Torej pogleda in vrne. Kaj preverja s tem? Ima bazo iskanih oseb v glavi? Drug policistt eno uro kaneje ...prikaži več pa samo maha in vsakega 3 poskenira...

  • Lavdan 18:51 24.junij 2017.

    O čem ti to.

  • antitrust 20:03 24.junij 2017.

    Če bi bilo obratno in bi turisti skozi Hrvaško potovali k nam na morje ?Mislite, da bi se hrčki dajali toliko okrog tega. Naša država, naša pravila !Kje je ekološka taksa za vse hanzije, ki ustvarjajo samo tranzit ?

  • logistika 21:30 24.junij 2017.

    ""In še ... kako imajo lahko Hrvati toliko boljše avtoceste kot mi. Pri nas je tako, kot bi ves čas po jamah vozil." tako piše vaš novinarski kolega." Jaz imam drugačno izkušnjo in naše avtoceste niso jame. To, da ste ...prikaži večte privesek Hrvaške (vsak dan morje prevedenih člankov od tam) pa tudi pove svoje,....

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:54 25.junij 2017.

    avtocesta ni njihova,so jo naredili američani in hrvatje plačajo samo najem ,zato pa se jim je turizem še toliko bolj povečal.v slo se pa samo popravlja v neskončnost kljub temu da avtocesti ni nič,se pa ve zakaj je tako

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.